.

Říjen 2015

Alessandro Gassmann

31. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Alessandro Gassmann je italský herec, scénárista a režisér, syn slavného italského herce Vittoria Gassmanna. Byl velmi charismatický.


Matthias Schoenaerts

30. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Matthias Schoenaerts je belgický herec, který v Benátkách představil 2 filmy, A Bigger Splash a The Danish Girl. Byl velmi milý a ochotný.Daniel Alfredson

29. října 2015 v 7:00 Autogramy - ostatní
Daniel Alfredson je švédský filmový režisér, který natočil např. Millénium s Noomi Rapace jako Lisbeth Salanderovou.
Alexander Ludwig

28. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Alexander Ludwig je kanadský herec, zpěvák a model. Objevil se např. ve filmech Probuzení tmy, Útěk na horu čarodejnic. Hraje jednu z hlavních rolí v seriálu Wikingové. Slušelo mu to :-).


Anna Falchi

27. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Anna Falchi je finsko-italská modelka a herečka.Giancarlo Giannini

26. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Giancarlo Giannini je známý italský herec, který má na svém kontě spoustu italských filmů a seriálů, ale také, tuším, hned dvě "bondovky" Casino Royale a Quantum of Solace. Byl velmi charismatický a musela mě na něj samozřejmě upozornit Darinka, protože já jsem slepá :-)
Tuva Novotny

25. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Švédská herečka Tuva Moa Matilda Karolina Novotny-Hedström natáčela přes léto v Praze, ale nakonec jsem ji potkala na terase hotelu Excelsior na Lidu v Benátkách :-). Tuva má českého otce a tak prý umí i něco málo česky, ale neověřovali jsme to :-)
Jürgen Prochnow

24. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogramy německého herce Jürgena Prochnowa, který se ale uplatnil převážně v amerických filmech, už mám, ale ne z osobního setkání a tak jsem byla ráda, že jsem měla možnost se s ním na benátském festivalu setkat. Byl moc milý a ochotný a jeho manželce se hodně líbila ta černobílá fotka :-)Rutger Hauer

23. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram Rutgera Hauera jsem dostala od Darinky. Potkala ho večer na procházce po Lidu a to já jsem byla, bohužel, někde jinde :-). Moc díky, je to můj oblíbenec.
Agnes Varda

22. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak se vracím zpět do Benátek :-) Agnes Varda je francouzská filmová režisérka, scénáristka a dokumentaristka. Je jí už 87 let a za její autogram jsem velmi ráda, podepisovala se celkem ochotně.
Marlee Matlin

21. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogramy americké neslyšící herečky Marlee Matlin jsem získala tak, že jsem jí napsala do divadla v New Yorku, kde v současné době hraje. Nejvíc si ji pamatuju z krásného filmu Bohem zapomenuté děti.


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 25. 8. 2015

Obdrženo: všechny dotky podepsané a věnované - 24. 9. 2015


Adresa:

Marlee Matlin
"Spring Awakening"
Brook Atkinson Theatre
256 West 47th Street
New York, NY 10036
USA

Pozn. Adresa platí do 24. ledna 2016.


Hugh Fraser

20. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Anglického herce Hugha Frasera nejvíce proslavila role kapitána Hastingse v seriálu Hercule Poirot. Psala jsem mu do agentury. Adresa je na www.fanmail.biz


Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 21. 7. 2015

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované - 6. 10. 2015


Simona Vrbická

19. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Podpiskartu Simony Vrbické mám díky Václavu Koptovi :-).Václav Kopta

18. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Václavu Koptovi jsem psala do divadla Semafor o podpisovku ze seriálu Ulice. Byl tak hodný, že přiložil i podpiskartu z Gympla (tu jsem vyměnila, protože jsem ji už měla) a podpisovku z pořadu Zpívá celá rodina z ČT.


David Lagercrantz

17. října 2015 v 7:00 Autogramy - spisovatelé
David Lagercrantz navštívil v září Prahu a v Neoluxoru podepisoval svou knihu Dívka v pavoučí síťi - pokračování Millénia s hlavní hrdinkou Lisbeth Salander. Nechala jsem si podepat knížku a jednu fotku.


Estelle Parsons

16. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Americká herečka Estelle Parsons získala Oscara za roli ve filmu Bonnie a Clyde. Adresa je k dispozici na www.fanmail.biz Za tip na pěkný autogram děkuju Pavlovi.


Odesláno: 21. 7. 2015

Obdrženo: někdy v první polovině září 2015


Sean Bean

15. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Získáno přes natáčení Legends v Praze.


Charlotte Le Bon

14. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Ode dneška si na pár dní odskočím z Benátek a uveřejním autogramy, které jsem získala během září a října poštou nebo přes natáčení.


Charlotte Le Bon je kanadská herečka, která se mně líbila ve filmu Láska na kari. Získáno přes natáčení filmu Anthropoid v Praze.


Mark Ruffalo

13. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak pravda, celkem příjemný byl i americký herec Mark Ruffalo, takový nenápadný, ale zajímavý herec.


Shia LaBeouf

12. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Shia LaBeouf byl pro mne překvapením a musím napsat, že velmi příjemným. Čekala jsem, že bude jako ostatní američtí herci a herečky, tedy nafoukaný a povýšený, ale naopak. S každým se ochotně vyfotil, podepsal, rozdával úsměvy na všechny strany a s ničím neměl problém. Jak už psala Darinka, odchytily jsme ho, když šel v hotelu na panáka :-). Mně sice trošku zkomolil jméno, ale nevadí :-). Jsem ráda, že jsem se s ním mohla setkat.


Terry Gilliam

11. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Další cenný úlovek z benátského filmového festivalu, americký režisér a výtvarník, známý především jako člen skupiny Monty Python. Musela mě na něj samozřejmě upozornit Darinka, já jsem slepec :-).Odessa Young

10. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Radhu Mitchell doprovázela v Benátkách i mladá talentovaná herečka Odessa Young, která ve filmu Looking for Grace hraje hlavní roli Grace.


Radha Mitchell

9. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Australská herečka Radha Mitchell byla velmi příjemná a usměvavá, na festivalu prezentovala film Looking for Grace. Z jejího autogramu mám radost, přece jen herce až z daleké Austrálie nepotkáváte tak často :-).


Jennifer Jason Leigh

8. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
V Benátkách byla i americká herečka Jennifer Jason Leigh známá např. z filmu Spolubydlící a jsem ráda, že se mně povedlo získat její podpis. Nebylo to jednoduché, například na červeném koberci k fanouškům, ani ona a ani ostatní zástupci prezentovaného filmu, nepřišli.
Liam Cunningham

7. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Jsem ráda, že jsem v Benátkách mohla potkat i mého oblíbeného herce Liama Cunninghama a získat tak další přírůstek do Hry o trůny, kde hraje Davose Seawortha. Byl velmi milý a sympatický.


Poroty v Benátkách

6. října 2015 v 7:00 Autogramy - ostatní
Podařilo se mně získat podpisy téměř všech členů tří porot. Kromě Alfonsa Cuaróna, Elizabeth Banks, Diane Kruger, Jonathana Demme a Paz Vega, jejichž podpisy jsem už na blogu uveřejnila, byli členy porot ještě:


Emmanuel Carrere, francouzský spisovatel

Nuri Bilge Ceylan, turecký fotograf
Hou Hsiao-Hsien, tajwanský režisér


Franceso Munzi, italský režisér


Pawel Pawlikowski, polský režisér

Lynne Ramsay, skotská režisérka

Anita Caprioli, italská herečka
Fruit Chan, čínský scénárista a režisér

Alix Delaporte, francouzská režisérka

Saverio Constanzo, italský režisér

Charles Burnett, americký režisér


Daniela Michel, MexikoSabine Azéma

5. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
A do třetice francouzský úlovek, a to podpisy filmové a divadelní herečky jménem Sabine Azéma. Je dvojnásobnou držitelkou ceny Césara, což je francouzská obdoba amerického Oscara. Na festivalu byla společně s režisérem Bertrandem Tavernierem.


Julie Delpy

4. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Další francouzskou herečkou a režisérkou, jejíž autogramy se mně podařilo získat, je Julie Delpy. Jak už psala Darinka na svém blogu, herečka byla velmi nenápadná a kdyby nás na ni neupozornila jedna starší rakouská sběratelka, tak bychom ji možná ani nepoznaly :-).


Juliette Binoche

3. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Francouzskou herečku, držitelku Oscara za vedlejší roli ve filmu Anglický pacient, Juliette Binoche mám moc ráda a tak mě potěšilo, že navštívila benátský festival a mně se povedlo získat jednu její podepsanou fotku. Byla usměvavá a vždy jí to slušelo.Elisa Sednaoui

2. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Elisa Sednaoui je mladá italská herečka a na festivalu v Benátkách byla tzv. madrina, tedy něco jako maskot :-) nebo spíš patronka festivalu.Nicholas Hoult

1. října 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Britové prostě většinou nezklamou! Dalším z těch, kdo neměl problém s podepisováním a focením, byl britský herec a model Nicholas Hoult, kterého jste mohli vidět např. ve filmech Jack a obři, X-Men: budoucí minulost nebo Šílený Max: Zběsilá cesta.