.

Březen 2015

Rod Glembayů

31. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo


Takový hezký trojáček :-). Podepsáni: Dagmar Havlová - Veškrnová, Ondřej Brousek a Tomáš Töpfer. Získáno osobně a s pomocí dvou kolegyň sběratelek. Díky!
Rose Byrne

30. března 2015 v 8:30 Autogramy - film, TV, divadlo
Rose Byrne je australská herečka. Psala jsem jí do divadla v New Yorku, kde hrála. Představení se už nehraje, takže adresu sem nedávám. Hrála např. ve filmech Troja, 28 týdnů poté, Proroctví nebo X-Men: první třída.

Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 11. 12. 2014

Obdrženo: všechny fotky podepsané - 20. 3. 2015Eran Riklis

25. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Izraelský režisér Eran Riklis na Febiofestu představil svůj nový film Tančící Arabové. Je režisérem zajímavých snímků Syrská nevěsta nebo Citronový sad. I on byl velmi milý, přátelský a galantní :-).Jean-Jacques Annaud

24. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Asi největší dojem na mne na Febiofestu udělal francouzský režisér Jean-Jacques Annaud. No prostě Francouz :-). Natočil úžasné filmy jako např. Jméno růže, Sedm let v Tibetu, Milenec, Boj o oheň nebo Medvěd. Na Febiofestu převzal cenu a představil svůj nejnovější film Talisman vlků. Byl milý, charismatický a velmi ochotný.Kim Nowak

23. března 2015 v 7:30 Autogramy - film, TV, divadlo
Americká herečka Kim Nowak je nejznámější díky Hitchcockově filmu Vertigo z roku 1958, který bývá označován jako nejlepší film všech dob. Kim Nowak navštívila Prahu, aby na Febiofestu převzala cenu a u příležitosti své návštěvy v pátek ve Strahovském klášteře zahájila výstavu svých obrazů. Jak už psala Darinka na svém blogu, Kim byla velmi přátelská a já jsem ráda, že jsem získala její autogramy.Alan Rickman

21. března 2015 v 18:10 Autogramy - film, TV, divadlo
Filmový festival Febiofest, který se v těchto dnech koná v Praze i jiných městech ČR, navštívil známý britský herec Alan Rickman, to už určitě většina z Vás zaregistrovala. Na zahájení Febiofestu převzal cenu Kristián a zároveň uvedl svůj film Králova zahradnice, ve kterém hraje, ale který hlavně režíroval. V ČR je poprvé a tak jsem si jeho návštěvu nemohla nechat ujít a musím říct, že potkat ho osobně, byl velký zážitek. Spolu s několika kolegy sběrateli se nám podařilo získat jeho autogram ve čtvrtek odpoledne před tiskovou konferencí. Nevěděli jsme, jak bude reagovat, přece jen o něm kolují různé zvěsti, že nepodepisuje modrou fixou, ale zásadně černou, že nepodepisuje fotky z Harryho Pottera, že dává podpisy jenom s věnováním (tak to by mně vůbec nevadilo). Když vystoupil z auta a my ho požádali o autogramy, byl jedním slovem úžasný. Okamžitě se bez řečí :-) začal podepisovat, občas i modrou :-). A protože nás tam nebylo moc, vždy se ptal na jméno a dával jen věnované autogramy. Ale večer na červeném koberci na Andělu, kde prý byl obrovský nával, podepsal fotky i bez věnování a dokonce i nějaké z Harryho Pottera. Na závěr jen musím dodat, že mě strašně mile překvapil, jak byl ochotný a vstřícný a dopadlo to tak, že jsem si dneska prostě musela znova pustit Lásku nebeskou :-).


Tak tady jsou dva (pro mne vzácné) autogramy z osobního setkání s Alanem Rickmanem:


A tady je pár momentek z podepisování:


Heda Čechová

21. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Bývalá televizní hlasatelka, získáno při osobním setkání.


Vlasta Koudelová

20. března 2015 v 7:00 Autogramy - hudba, zpěv
Získáno při osobním setkání.


Josef Laufer

19. března 2015 v 7:00 Autogramy - hudba, zpěv
Získáno při osobním setkání.Jana Paulová

18. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno při osobním setkání.


Lumír Olšovský

17. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Získáno při osobním setkání.Věra Čáslavská

16. března 2015 v 7:00 Autogramy - sport

Získáno při osobním setkání.


Vlastimil Vondruška

15. března 2015 v 7:00 Autogramy - spisovatelé

Mám hodně ráda knížky Vlastimila Vondrušky (hlavně historické detektivky) a tak jsem využila příležitosti a zúčatnila se ve čtvrtek besedy a autogramiády v OC Letňany v Praze. Nechala jsem si podepsat knížků detektivních povídek Krev na lopuchu, a to i z toho důvodu, že první povídka se odehrává v mém rodném městě Rakovníku :-).Vanda Hybnerová

13. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Stejně mám nejraději ty podpisy, které dorazí po dlouhé době :-). Je to vždycky takové milé a příjemné překvapení, že ty osobnosti přece jen nezapomněly. Herečce Vandě Hybnerové jsem psala, tuším, na chalupu na Vysočině. A kdy? No už je to dávno, jak si můžete přečíst na vzkazu od Vandy. 5 let je asi rekord a tak jsem opravdu ráda, že nezapomněla.


Miroslav Hanuš

11. března 2015 v 7:15 Autogramy - film, TV, divadlo
Miroslav Hanuš je hercem Divadla v Dlouhé. Psala jsem mu hlavně kvůli podpisové kartě z Ulice a přiložila i dvě fotky k podpisu, ale bohužel podpisovou kartu nemá a ani nebyla vydána. V Ulici hraje celkem povedenou postavu starosty Hložánka a mně se líbil i ve skvělém kriminálním seriálu Případy 1. oddělení. Vidět jste ho mohli i v seriálech Dobrodružství kriminalistiky nebo České století. Psala jsem do divadla.


Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 20. února 2015

Obdrženo: obě fotky podepsané a krátký vzkaz - 10. března 2015Bouřlivé víno

10. března 2015 v 6:59 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno výměnou. Děkuji :-)

Terence Hill

9. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno výměnou. Díky!Petra Hřebíčková

6. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Petře Hřebíčkové jsem psala do Švandova divadla dopis s prosbou o podpisovku ze seriálu Svatby v Benátkách. Podpisovka mně nakonec přišla z TV Prima, ale v úterý dorazila obálka i od Petry a v ní věnovaná podpisovka ze seriálu i podpisovka z divadla.


Marta Jandová

5. března 2015 v 7:00 Autogramy - hudba, zpěv
Zpěvačce Martě Jandové jsem psala dopis s prosbou o podpiskartu ze seriálu gympl do TV Nova už hrozně dávno, je to minimálně dva roky. Už jsem to úplně pustila z hlavy a v pondělí dorazila od Marty obálka snad se všemi podpiskartami, které měla :-) a lísteček s krátkým vzkazem. Udělala mně velikou radost.

Andrea Verešová

4. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Krásnou podpisovku Andrey Verešové ze seriálu Svatby v Benátkách mně daroval jeden kolega sběratel, kterému tímto moc děkuji!
Jaroslava Pokorná

3. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno osobně. Držitelka Českého lva za roli matky Jana Palacha v sérii z produkce HBO Hořící keř a taky skvělá paní Hnátková ze seriálu Okresní přebor.
Zbigniew Czendlik

1. března 2015 v 7:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram mediálně známého římskokatolického kněze mně daroval kolega sběratel. Díky!