.

Říjen 2012

Brad Harris - herec

29. října 2012 v 20:44 Autogramy - film, TV, divadlo

Dnes mně dorazily autogramy od amerického herce Brada Harrise (mimo jiné i bývalého manžela herečky Olgy Schoberové), ze kterých mám velkou radost. Za tip děkuji Ottovi. Psala jsem na soukromou adresu, najdete ji u Otta na blogu.


Odesláno: dopis, 4 fotky a obálka se známkou - 8. 10. 2012

Obdrženo: všechny fotky podepsané a věnované - 29. 10. 2012
Geraldine Hughes - herečka

29. října 2012 v 8:55 Autogramy - film, TV, divadlo

Irská herečka Geraldine Hughes se objevila v řadě seriálů, např. Právo a pořádek, Případ pro Sam, Pohotovost aj. V roce 2006 si zahrála po boku Sylvestra Stalloneho ve filmu Rocky Balboa. Další filmy např. Baba na zabití, Malý John, Gran torino.


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 8. 10. 2012

Obdrženo: 3 fotky podepsané a věnované - 26. 10. 2012


Adresa:

Geraldine Hughes
"Cyrano de Bergerac"
American Airlines Theatre
227 West 42nd Street
New York, NY 10036
USA

Pozn. Adresa platí do 25. 11. 2012.Kathy Reichs - spisovatelka

24. října 2012 v 19:35 Autogramy - spisovatelé

Kathy Reichs je soudní antropoložka Úřadu vrchního soudního lékaře státu Severní Karolina a spisovatelka kriminálních příběhů. Není tedy jen "obyčejnou" spisovatelkou, ale např. často vystupuje i jako soudní znalec v trestních procesech. Hrdinkou jejích knížek je soudní patoložka Temperance Brenannová. Je rovněž scénáristkou a producentkou televizního seriálu Sběratelé kostí.

Získáno osobně na autogramiádě v Luxoru.Jason Momoa - herec

21. října 2012 v 16:30 Autogramy - film, TV, divadlo

Jsem ráda, že do mé sbírky přibyl podpis charismatického herce havajsko-kavkazského původu jménem Joseph Jason Namakaeha Momoa. V současné době je známý díky seriálu Hra o trůny, kde hraje Khal Droga. Jeho nejznámější rolí je ale role ve sci-fi Stargate: Atlantis a já ho znám ještě z filmu Barban Conan. Autogram mám díky Sammy , která mně ho přivezla z RingConu. Moc díky!Yves Rénier - herec

20. října 2012 v 7:20 Autogramy - film, TV, divadlo

Francouzský herec hrál a hraje ve velkém množství televizních seriálů i filmů, ale nejznámější je samozřejmě jako Komisař Moulin. Zakoupeno. Autogram byl získán sběratelem při osobním setkání v červnu 2012 na festivalu v Monte Carlu.Ben Mansfield - herec

18. října 2012 v 18:43 Autogramy - film, TV, divadlo

Anglický herec Ben Mansfield je známý hlavně ze seriálu Pravěk útočí (Primeval). Psala jsem mu do divadla v Londýně a poslední fotka je z divadelního představení, ve kterém až do ledna 2013 hraje.


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 26. 9. 2012

Obdrženo: všechny fotky podepsané a věnované - 18. 10. 2012


Adresa:

Ben Mansfield
"One Man,Two Guvrons"
Haymarket (Theatre Royal)
Haymarket
London SW14 4HT
United Kingdom

Joy Fieldingová - spisovatelka

17. října 2012 v 19:59 Autogramy - spisovatelé

Joy Fieldingová je kanadská spisovatelka, která píše psychologické romány s kriminální zápletkou, v nichž se soustředí především na složité vztahy v současné rodině. Její pravé jméno je Joy Teppermanová. Příjmení Fielding si zvolila z úcty k Henrymu Fieldingovi, anglickému spisovateli z osmnáctého století. Autogramy jsem získala při osobním setkání na autogramiádě v Luxoru na Václavském náměstí.

Pár postřehů z autogramiády:

Nemám na to nervy... Obdivuji všechny, kteří rádi získávají podpisy při osobním setkání. Možná bych je taky ráda získávala, ale za předpokladu, že by u toho podepisování bylo minimum lidí, nejlépe jen osobnost a já :-). Jsem velmi introvertní člověk a autogramiády obzvláště v Luxoru jsou pro mne spíše zážitkem hororovým než příjemným. Neskutečné vedro, tudíž za chvilku naprosto nedýchatelno. Klimatizaci tam mají, ale vypnutou... Davy lidí, kteří bezohledně předbíhají, i když moderátor jasně stanovil, kudy se bude fronta ubírat. Nic platné. A zajímavé je - nemám přitom vůbec nic proti důchodcům - že většinou se cpou dopředu starší lidé. No a málo prostoru. Zleva do mne pořád strkala jedna paní svou objemnou taškou, slečna přede mnou zase tak vehementně pohazovala svým culíkem do mého obličeje a tak pořád dokola. Takže si jistě dovedete představit ta muka pro introverta :-). No prostě hodinové čekání. Slečna přede mnou měla k podpisu 15 knih. To taky nechápu. Dokonce se jí Joy zeptala, jestli má s sebou nosiče. Strašně ráda bych příští týden získala autogram spisovatelky Kathy Reichs, ale nevím, zda to ještě jednou vydržím.

Co se týká samotné spisovatelky: neuvěřitelně příjemná, milá, ochotná. Na každého se usmála, prohodila pár slov a podepisovala a podepisovala. Má můj obdiv, protože jak jsem četla, tak předevčírem byla v Bratislavě, včera v Brně, dnes v Praze, zítra v Plzni a pak pokračuje v Mnichově. Stejně tak mají můj obdiv Darinka, Marienka a Libuška, že dokáží čekat na festivalech na osobnosti několik hodin třeba v dešti, a to ještě v davu někdy až fanatických náctiletých fanynek. No a o Sammy ani nemluvím :-). Nechápu Romčo, jak to všechno na těch connech zvládneš. Máte prostě všechny můj obdiv. Já bych to nedokázala.


Jane Birkin - zpěvačka, herečka

16. října 2012 v 8:12 Autogramy - film, TV, divadlo

Jane Birkin je francouzská zpěvačka a herečka. Autogram jsem zakoupila, protože poštou se mně ho nedaří získat. Tenhle byl získán sběratelem při osobním setkání v roce 2010 v Paříži.


Trochu hudby na ukázku :-) (zdroj: youtube)

Serge Gainsbourg, Jacques Dutronc a Jane Birkin "Les Roses Fanées"


Vlastimil Vondruška - spisovatel

10. října 2012 v 18:33 Autogramy - spisovatelé

Vlastimil Vondruška je autorem řady skvělých historických detektivek i historických románů. Získáno při osobním setkání.
Jana Hlaváčová - herečka

9. října 2012 v 18:21 Autogramy - film, TV, divadlo

Autogramů vynikající české herečky Jany Hlaváčové už mám několik, ale tahle fotka se mně prostě moc líbila, takže...

Získáno výměnou.Zbyněk Fric - herec, zpěvák

8. října 2012 v 19:22 Autogramy - film, TV, divadlo

Autogram herce, zpěváka a tanečníka Zbyňka Frice získán výměnou.
Lucie Hradecká - tenis

7. října 2012 v 11:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Za autogram tenistky Lucky Hradecké jsem obzvlášť ráda, protože podpisy tenistů se moc lehce nezískávají vzhledem k tomu, že jsou stále na cestách. A tak mám polovinu stříbrné olympijské medaile z Londýna :-). Doufám, že se mně někdy v budoucnu podaří "ulovit" i Andreu Strnadovou.


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 22. 8. 2012

Obdrženo: všechny fotky podepsané a věnované - 4. 10. 2012


Adresa:

Lucie Hradecká
I. ČLTK Praha
Štvanice 38
170 00 Praha 7

Luke Evans - herec

6. října 2012 v 11:00 Autogramy - film, TV, divadlo

Britský herec Luke Evans hraje mimo jiné i v Hobbitovi, který teprve přijde do kin. Za jeho autogram jsem moc ráda, ale trošku mě mrzí, že jsem mu posílala 3 fotky, z toho jednu právě z Hobbita a zrovnu tu si nechal :-( a místo ní poslal jinou.

Z filmografie: např. Souboj Titánů, Robin Hood, Válka bohů, Tři mušketýři, Havran a již zmíněný Hobbit


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 8. 8. 2012

Obdrženo: moje 2 fotky a jedna jeho podepsané - 4. 10. 2012


Adresa:

Luke Evans
United Agents Ltd.
12 - 26 Lexington Street
London W1F 0LE
United Kingdom

Gerard Jugnot - herec

5. října 2012 v 18:59 Autogramy - film, TV, divadlo

Včera na mne ve schránce čekaly hned čtyři obálky. Jedna výměna ze Slovenska, jedna obálka z ČR, jedna z Anglie a jedna z Francie. Tak ani nevím, kterou začít :-). No asi mojí oblíbenou Francií. Psala jsem herci Gerardu Jugnotovi a odpověď to byla superrychlá, protože dopis jsem posílala minulou středu.

Z filmografie: např. Slavíci v kleci, Knoflíková válka, Ostrov pokladů, Prachy v prachu, Rána deštníkem, Hračka, Vrátný od Maxima a další.


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 26. 9. 2012

Obdrženo: všechny 3 fotky podepsané a věnované - 4. 10. 2012


Adresa:

Gerard Jugnot
Novo Arturo Films
39, rue des Jeûneurs
75002 Paris
France
Connor Trinneer - herec

4. října 2012 v 19:30 Autogramy - film, TV, divadlo

Connor Trinneer je americký herec, jehož nejznámější rolí je postava komandéra Charlese "Tripa" Truckera III. ze seriálu Star Trek: Enterprise. Objevil se ale i např. v seriálech Pensacola - Zlatá křídla, Beze stopy, Vražedná čísla, Námořní vyšetřovací služba nebo Hvězdná brána: Atlantida. Connor navštívil 22. září 2012 Prahu a moc se mu tu prý líbilo. Autogram byl získán při osobním setkání a jsem za něj moc ráda, protože je na krásné velké fotce a taky moc pěkně pasuje k autogramu Kate Mulgrew ze Star Trek: Voyager z loňské akce.Charlotte Rampling - herečka

2. října 2012 v 19:20 Autogramy - film, TV, divadlo

Dnes dorazil další pozdrav z Francie. Charlotte Rampling je původem britská herečka, která ale trvale žije ve Francii a hrála ve spoustě nejen francouzských filmů.

Z filmografie např.: Soumrak bohů, Jindřich VIII. a jeho šest žen, Vzpomínky na hvězdý prach, Bazén, Líbejte se s kým je libo a další.


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 8. 8. 2012

Obdrženo: všechny fotky podepsané a věnované - 2. 10. 2012


Adresa:

Charlotte Rampling
Artmedia
20, av. Rapp
75007 Paris
France

Matt Smith - herec

1. října 2012 v 18:06 Autogramy - film, TV, divadlo

Huráá, tak i na mne se po roce čekání dostalo :-). Matt Smith je jedenáctý doktor ze seriálu Doctor Who a můj doktor je to třetí :-)). Sice se moje fotky vrátily a přišla jeho předpodepsaná a věnování je určitě o sekretářky, ale nevadí, hlavně že podpis je jeho!


Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 3. 10. 2011

Obdrženo: 1 jeho fotka podepsaná - 1. 10. 2012


Adresa:

Matt Smith
Troika
3rd Floor
74 Clerkenwell road
London, EC1M 5QA
United Kingdom