.

Září 2011

Ashley Judd - herečka

29. září 2011 v 18:22 Autogramy - film, TV, divadlo
Z dnešního autogramu má velikánskou radost Smějící se Americké herečce Ashley Judd jsem psala v srpnu na natáčení seriálu Missing, který se natáčel taky tady v Praze. Odpověď už jsem skoro vzdala a dnes obrovské překvapení, protože přišly podepsané obě fotky, které jsem jí poslala, jedna dokonce věnovaná. Adresu nedávám, protože vůbec netuším, jestli ještě platí a zda tady stále Ashley natáčí. Tak aby si někdo pak nedělal marné naděje... Mám ji ráda ve více filmech, ale nejraději ve filmu Dvojité obvinění, kde hraje i můj oblíbenec Tommy Lee Jones.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 17. 8. 2011

Obdrženo: obě fotky podepsané - 29. 9. 2011

Věra Špinarová - zpěvačka

28. září 2011 v 19:08 Autogramy - hudba, zpěv

Získáno výměnou.


Dagmar Frýbortová - herečka

27. září 2011 v 18:57 Autogramy - film, TV, divadlo
Paní Dagmar Frýbortová - Kopecká je herečkou tzv. pamětnických filmů. Líbila se mně ve filmech Poslední Mohykán, Hostinec u Kamenného stolu, Dnes neordinuji nebo Čtrnáctý u stolu. Adresu nezveřejňuji a neposkytuji, protože je soukromá.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 16. 9. 2011

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované - 28. 9. 2011

TJ Thyne - herec

26. září 2011 v 17:57 Autogramy - film, TV, divadlo
Dneska na mne čekala ve schránce jedna velká obálka z USA (s nepřetištěnou dolarovou známkou). To potěší Mrkající. Co potěší méně, je to, že na obálce bylo velkým písmem napsáno "Photo - do not bend" a co myslíte, že ten ... pošťák (za tři tečky si dosaďte libovolné sprosté slovo) udělal? Samozřejmě obálku přeložil Křičící Naštěstí, protože jinak byla moje schránka prázdná, tak obálka byla přeložená jen jako do oblouku a fotce se vůbec nic nestalo. Přesto bych toho pošťáka nejradši roztrhla!!! V obálce byl autogram herce jménem TJ Thyne. Můžete ho znát ze seriálu Sběratelé kostí. Psala jsem mu přes jeho webové stránky zhruba před půl rokem a dnes tedy dorazila odpověď. Moc se mně líbí ten jeho milý vzkaz na fotce o Praze Mrkající a věnování. Na obálce byla tato adresa odesílatele:

Bones/TCFTV
10201 W.Pico Blvd.
Bldg. 1 Suite 100
Los Angeles, CA 90035
USADiane Keaton a Keanu Reeves - herci

26. září 2011 v 11:42 Autogramy - film, TV, divadlo
Tento dvojitý autogram už mám doma dlouho, jen jsem ho zapomněla dát na blog... Je zakoupený, ale pochází z osobního setkání. Fotka je z filmu Lepší pozdě nežli později.Dick Van Dyke - herec

23. září 2011 v 15:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno výměnou.

Dick Van Dyke si zahrál např. ve filmech Noc v muzeu a Noc v muzeu 2, ale jeho asi nejznámější rolí je role dr. Sloana v seriálu Diagnóza vražda.


Martin Písařík - herec

22. září 2011 v 16:46 Autogramy - film, TV, divadlo
Martinu Písaříkovi jsem psala už před 2 lety. Tehdy obě moje fotky podepsal a vrátil velice rychle. No a když jsem dneska otevřela obálku, která byla ve schránce, tak v ní byla podepsaná a věnovaná karta ze seriálu Ordinace... a podepsaná kartička. Na obálce žádný odesílatel, tak nevím, jestli autogramy poslal znovu Martin Písařík nebo nějaký neznámý dárce. Ale to je jedno, každopádně děkuju, protože Martin je skvělý herec, kterého mám moc ráda :-)

Marie Horáková - herečka

19. září 2011 v 18:49 Autogramy - film, TV, divadlo
Marie Horáková v současné době používá jméno Marka Míková, je muzikantkou a věnuje se také loutkám. Ale všichni ji určitě znáte jako princeznu Růženku z filmu Jak se budí princezny. Psala jsem jí na adresu do zaměstnání a proto ji sem nedávám, protože ji nebudu šířit po internetu a ani poskytovat.

Odesláno: dopis, 4 fotky (3 pro mne a 1 pro kamarádku), obálka se známkou - 13. 9. 2011

Obdrženo: všechny fotky podepsané a věnované - 19. 9. 2011


Pozn.:
Kdykoliv napíšu u článku, že adresu sem nedávám (protože je např. soukromá nebo jsem slíbila, že ji nebudu šířit atd.), tak mně přesto píší naprosto neznámí lidé s žádostí o adresu, a to stylem "pošli mi adresu...", ani se často nepodepíší. Každý by jen bral, ale že by se taky trošku sám snažil, to ne... Myslím, že na mém blogu najdete spoustu adres, které jsou volně k dispozici a tak sorry, ale soukromé a jiné nezveřejněné adresy prostě všem nedávám, takže mě už nežádejte o adresy na pana Peterku apod. Soukromé adresy poskytnu pouze sběratelům, které "osobně" znám a jejichž blogy o autogramech často navštěvuji. Díky za pochopení!

Kate Mulgrew - herečka

18. září 2011 v 19:32 Autogramy - film, TV, divadlo

Získáno při osobním setkání s Kate Mulgrew v Praze.

Nejznámější rolí americké herečky Kate Mulgrew je role kapitánky Kathryn Janewayové v seriálu STAR TREK: VOYAGER, který se vysílal sedm let.

Setkání s herečkou bylo úžasné. Čekala jsem vážnou, usedlou dámu a přišel naprostý živel a uragán Usmívající se. Tolik energie pohromadě už jsem dlouho neviděla Mrkající, tlumočníka téměř nepustila ke slovu. Jsem velmi ráda za její autogram, seriál jsem samozřejmě viděla, protože scifi mám hodně ráda a vidět se s ní bylo opravdu moc fajn a už začínám Sammy rozumět, že se jí tak líbí na různých conech! Mám i společnou fotku s Kate, ale tu sem s pochopitelných důvodů nedávám Smějící se Smějící se.


Ben Kingsley - herec

16. září 2011 v 12:49 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno výměnou.


Jiří Mádl 2 - herec

15. září 2011 v 8:01 Autogramy - film, TV, divadlo
Včerejší obálka mě opravdu překvapila Mrkající. Když jsem ji otevřela, tak na mne vypadly dvě fotky Jiřího Mádla s podpisem a omluvou. Přiznám se, že jsem dlouho přemýšlela, kdy jsem mu to vůbec psala... No a v záznamech jsem našla, že to bylo v říjnu 2009 do Novy, když tam uváděl pořad Stahovák. Takže jsem si na autogramy docela dlouho počkala, ale je to od něj milé, že přesto nezapomněl Smějící se.

Odesláno: dopis, asi fotky a obálka se známkou - 30. 10. 2009

Obdrženo: dvě jeho fotky podepsané a věnované - 14. 9. 2011

Gemma Jones - herečka

13. září 2011 v 17:59 Autogramy - film, TV, divadlo
Výborná britská herečka. Jsem moc ráda, že mám její autogram ve sbírce. Mám ji ráda ve skvělém filmu Rozum a cit z roku 1995 nebo jako matku Bridget Jonesové v Deníku Bridget Jonesové i v pokračování a samozřejmě i jako Madam Pomfreyovou v Harry Potterovi. No a taky v mém oblíbeném filmu Baletní střevíčky - krásný film, doporučuji.

Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 23. 8. 2011

Obdrženo: všechny fotky podepsané + 1 její vlastní s věnováním - 9. 9. 2011

Adresa:

Gemma Jones
Conway Van Gelder Grant Ltd.
8-12 Broadwick Street
3rd Floor
London W1F 8HW
United KingdomInformace k výměně autogramů

12. září 2011 v 18:56 Různé
Rozhodla jsem se nabídnout nějaké další autogramy k výměně, protože ráda samozřejmě dál rozšířím svou sbírku o nové autogramy :-). Podívat se můžete v galerii v rubrice "Autogramy na výměnu" nebo přímo zde . Abych ale předešla případným dotazům ohledně výměny, tak tady je pár upřesňujících informací:
  • autogramy pouze vyměňuji, neprodávám
  • autogramy na kartách ze seriálů Ulice a Ordinace v Růžové zahradě vyměním pouze za autogramy na kartách z těchto seriálů, které mně dosud chybí
  • zahraniční autogramy vyměním pouze za zahraniční autogramy srovnatelné kvality, a to těch osobností, které ve sbírce dosud nemám (případně dle dohody). Ale nenabízejte mně, prosím, za zahraniční autogram slavné herecké osobnosti podpisy rádoby hvězdiček ze Superstar a podobných soutěží.

Richard Griffiths - herec

12. září 2011 v 18:29 Autogramy - film, TV, divadlo
Kdo by neznal strýčka Vernona? Usmívající se Britského herce Richarda Griffithse určitě znají všichni příznivci Harryho Pottera, protože si zahrál v sérii filmů Harryho strýčka. Jeho asi největší a nejznámější seriálovou rolí je ale policista Henry Crabbe, kterého ztvárnil v seriálu Pie in the sky. Já mám ráda krásný a poetický film Baletní střevíčky, kde se taky objevil. Psala jsem mu na soukromou adresu (alespoň myslím, že je soukromá). Ale je normálně k dispozici na fanmailu, takže si ji tam můžete vyhledat.

Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 23. 8. 2011

Obdrženo: všechny fotky podepsané - 7. 9. 2011


Uma Thurman - herečka

10. září 2011 v 2:00 Autogramy - film, TV, divadlo

I za tento autogram jsem strašně ráda, protože Uma je skvělá herečka a tahle fotka se mně obzvlášť líbila! Autogram je koupený, ale fotku Uma Thurman podepsala při osobním setkání na festivalu v USA.
Jana Brejchová - herečka

7. září 2011 v 19:11 Autogramy - film, TV, divadlo

Z autogramů herečky Jany Brejchové mám obrovskou radost, protože konečně ji mám podepsanou na fotkách, na kterých jsem ji podepsanou mít chtěla :-). Psala jsem jí na soukromou adresu, ale slíbila jsem, že ji nebudu dál poskytovat, takže ji po mně, prosím, nežádejte. Díky.

Odesláno: dopis, fotky a obálka se známkou - 14. 7. 2011

Obdrženo: všechny fotky podepsané + 1 její vlastní - 2. 9. 2011Annabelle Wallis - herečka

6. září 2011 v 18:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Nejznámější rolí této mladé herečky je Jane Seymourová, třetí žena Jindřicha VIII, v seriálu Tudorovci. Trošku déle jsem na autogramy čekala, ale nakonec dorazily a to je důležité :-).

Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 26. 11. 2010

Obdrženo: všechny 3 fotky podepsané a věnované - 25. 8. 2011


Adresa:

Annabelle Wallis
Unitd Agents Ltd.
12 - 26 Lexington Street
London W1F 0LE
United Kingdom
Fotky z výletů

5. září 2011 v 21:31 Různé

Jestli si rádi prohlížíte fotky, tak se můžete mrknout na moje fotky z výletů o prázdninách :-)

Na fotky z Karlových Varů z července se můžete mrknout tady

Na fotky z výletu na zříceninu Krašov na Plzeňsku tady

Na naprosto nádhernou Vrtbovskou zahradu v Praze tady

A na fotky z výletu do hřebčína ve Slatiňanech a po Žďársku tady

Tak ať se Vám líbí!

Miloš Forman - režisér

5. září 2011 v 18:35 Autogramy - film, TV, divadlo

Další autogram, který mně dorazil během dovolené, byl od legendárního filmového režiséra Miloše Formana. Miluju jeho americké filmy Přelet nad kukaččím hnízdem, Amadeus, Vlasy, Goyovy přízraky, ale hlavně ty staré české, jako je Konkurz, Černý Petr, Lásky jedné plavovlásky nebo úžasný film Hoří, má panenko. Psala jsem na soukromou adresu do New Yorku a slíbila jsem, že ji nebudu dál poskytovat, takže ji po mně ani nežádejte. Díky za pochopení.

Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka s americkou známkou - 26. 7. 2011

Obdrženo: všechny 3 fotky podepsané - 19. 8. 2011Sarah Connor - zpěvačka

4. září 2011 v 8:14 Autogramy - hudba, zpěv
Německé zpěvačce Sarah Connor jsem psala do agentury do Německa.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 26. 7. 2011

Obdrženo: 2 fotky moje + 1 její podepsané a věnované - 18. 8. 2011

Adresa:

Sarah Connor
S.C. Fantertainment
Postfach 3053
30030 Hannover
Deutschland
Lucie Matoušková a Dana Hlaváčová

3. září 2011 v 8:09 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak dovolená, bohužel, končí. Škoda, ale bylo to fajn. Za ty tři týdny dovolené mně přišlo pár autogramů a tak je sem postupně během pár dní dodám. Tady jsou ty první:

Herečce Lucii Matuškové jsem psala do divadla v Mladé Boleslavi, kde hraje. Jinak se objevovala v televizi především v dětských rolí, např. Čarovná rybí kostička, Zlá holka nebo Žáku Kašíku, nežeň se. Je dcerou herečky Dany Hlaváčové a tak jsem ji poprosila, jestli by nebylo možné zajistit i podpis její maminky. A vyšlo to :-)

Odesláno: dopis, 4 fotky a obálka se známkou - 27. 5. 2011

Obdrženo: všechny fotky podepsané - 15. 8. 2011


Zuzana Bydžovská 2 - herečka

2. září 2011 v 8:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Přednastaveno.

Autogram jsem dostala jako dárek a jsem za něj moc vděčná, protože herečku Zuzanu Bydžovskou mám moc ráda, je to vynikající herečka.


Alena Antalová - herečka

1. září 2011 v 8:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Přednastaveno.

Autogram brněnské herečky, kterou znáte asi hlavně ze seriálu Pojišťovna štěstí, jsem získala výměnou.