.

Červenec 2011

Eva Hudečková - spisovatelka, herečka

30. července 2011 v 10:44 Autogramy - film, TV, divadlo
Včera mně přišla podepsaná fotka od Evy Hudečkové, takže velká radost :-). Bývala to skvělá herečka, kterou si můžete pamatovat pod dívčím jménem Trejtnarová. Mně se moc líbila v seriálech Kamenný řád, Ve znamení Merkura nebo Byl jednou jeden dům a taky ve filmech Jak utopit Dr. Mráčka, Což takhle dát si špenát a dalších. Po skončení herecké kariéry se věnuje psaní pohádek a románů. Mám ráda knížky Bratříček Golem a román O ztracené lásce, podle kterého byl natočen televizní seriál.

Odesláno: e-mail, který má uveden na svých oficiálních stránkách - cca před 3 týdny

Obdrženo: podepsaná a věnovaná fotka - 29. 7. 2011
Billie Piper - herečka

28. července 2011 v 19:07 Autogramy - film, TV, divadlo
Dneska bylo ve schránce hodně milé překvapení, protože autogram od Billie Piper jsem už skoro nečekala. Psala jsem jí totiž loni v září. Billie hraje v seriálu Doctor Who, který momentálně sleduju a hraje tam skvěle :-). Mohli jste ji ale vidět taky třeba ve filmu Mansfieldské panství jako Fanny Price. Poslala i jednu svoji fotku navíc. Fotky jsou sice věnované, ale je vidět, že někým jiným, zřejmě sekretářkou - no nevadí, jsem ráda, že podepsala i obě moje fotky a že její autogramy mám :-)

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 29. 9. 2010

Obdrženo: 3 fotky podepsané a věnované - 28. 7. 2011

Adresa:

Billie Piper
Michael Foster Management
55 Newman Street
London W1T 3EB
United Kingdom
Vivica A. Fox - herečka

27. července 2011 v 12:40 Autogramy - film, TV, divadlo
I tenhle autogram americké herečky mně přivezla z Londýna Sammy . Vivica A. Fox je nejznámější z filmů Kill Bill a Kill Bill 2, ale zahrála si ve spoustě dalších filmů, např. Zakletá Ella atd. Autogram je na velké fotce formátu A4 a opět jsem strašně ráda za to věnování :-).Stanislav Ianevski - herec

26. července 2011 v 13:04 Autogramy - film, TV, divadlo
Příznivci Harryho Pottera tohoto herce určitě znají, zahrál si Viktora Kruma. Objevil se taky např. v hororu Hostel II. Autogram mně přivezla Sammy z London Film and Comic Con a moc jí za to děkuju. Jsem strašně ráda, že je autogram věnovaný :-)Kevin Spacey - herec

25. července 2011 v 18:01 Autogramy - film, TV, divadlo
Dneska mě čekala ve schránce jedna obálka z Anglie a v ní dvě podepsané fotky od amerického herce jménem Kevin Spacey. Hraje teď v londýnském divadle a tak jsem toho využila. Je to vynikající herec, držitel Oscara za role ve filmech Obvyklí podezřelí a Americká krása. Mezi další jeho filmy patří např. Sedm, L.A. - přísně tajné, Svět podle Prota a další.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 15. 6. 2011

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované - 25. 7. 2011

Adresa:

Kevin Spacey
"Richard III"
Old Vic Theatre
Waterloo Road
London SE1 9NB
United Kingdom

Pozn. Adresa platí do 11. září 2011.

Angelina Jolie - herečka

24. července 2011 v 10:52 Autogramy - film, TV, divadlo
Další z velmi chtěných autogramů, který se ale bohužel nedá sehnat poštou (jedině preprint) a při jejím pobytu v Praze jsem ji prostě nepotkala :-), takže mně nezbylo nic jiného než koupě, pokud její pravý podpis chci mít. Fotka je z filmu The Tourist (u nás v překladu Cizinec), kde hraje s Johnym Deppem a Angelina ji podepsala v prosinci 2010 v New Yorku.Uličníci

23. července 2011 v 15:05 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak mně zase přibyly 2 nové karty ze seriálu Ulice a mám z nich radost :-). Kartu Tomáše Valíka jsem získala výměnou a kartu Stanislava Zindulky od admina Fanklubu Ulice. Oběma "dárcům" moc děkuji.


Iva Janžurová - herečka

22. července 2011 v 8:52 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogramy Ivy Janžurové jsem si moc přála (i když už jeden na starší fotce mám), ale bohužel na MFF Karlovy Vary jsem se s ní minula. A tak jsem nechala Libušce ze Slovenska ve Varech 2 fotky a poprosila ji, kdyby Ivu Janžurovou potkala, tak... A vyšlo to :-). Libušce děkuji, že byla tak hodná a na fotku z filmu Světáci pro mne získala i podpis Jiřiny Bohdalové. Libuško ještě jednou díky!

Marta Rašlová - herečka

21. července 2011 v 8:55 Autogramy - film, TV, divadlo
Nejznámější rolí slovenské herečky Marty Rašlové je role ve filmu Holky z porcelánu. Tenhle film mám hodně ráda, vtipná a svěží komedie :-). Zahrála si ale ve více filmech, např. Mikola a Mikolko nebo Fontána pro Zuzanu 2 aj. Psala jsem na soukromou adresu (za kterou moc děkuji Ottovi) a proto ji zde nezveřejňuji, díky za pochopení.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 24. 5. 2011

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované - 20. 7. 2011

Kate Mulgrew 17. září v Praze

20. července 2011 v 12:27 Různé
Nechystáte se někdo v září sem? Já tam na 99 % budu, tak se tam třeba můžem potkatTommy Lee Jones - herec

20. července 2011 v 8:38 Autogramy - film, TV, divadlo
Myslím, že tohoto herce není třeba představovat. Jeden z mých nejoblíbenějších herců :-) Fotka je z filmu Uprchlík a byla Tommy Lee Jonesem podepsaná v listopadu 2007 v El Capitan Theatre v Hollywoodu.
Martin Donovan - herec

20. července 2011 v 8:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram herce Martina Donovana jsem získala osobně na MFF Karlovy Vary. V K.Varech představil film Spoluautor, který je jeho režijním debutem a zároveň si v něm zahrál po boku Davida Morseho a Olivie Williams. Potkala jsem ho úplně osamoceného u šatny v Thermalu. Podpis je, bohužel, rozmazaný, ale můžu si za to sama a tak mně to až zas tolik nevadí :-)Anna Belknap - herečka

18. července 2011 v 20:07 Autogramy - film, TV, divadlo
Herečka Anna Belknap je nejznámější ze seriálu Kriminálka New York.

Odesláno: dopis, 3 fotky a obálka se známkou - 17. 1. 2011

Obdrženo: všechny 3 fotky podepsané - 18. 7. 2011

Adresa:

Anna Belknap
"CSI: NY"
CBS Productions
4024 Radford Avenue
Bldg 7, 2nd Floor
Studio City, CA 91604
USA

Vojtěch Dyk - herec, zpěvák

13. července 2011 v 19:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno osobním setkáním. Vojtu Dyka jsem "odchytila" na MFF Karlovy Vary a jsem moc ráda, protože jeho autogram se dost těžko získává...Burt Young - herec

12. července 2011 v 20:36 Autogramy - film, TV, divadlo
Dalším zahraničním úlovkem z MFF Karlovy Vary je autogram amerického herce Burta Younga. Zahrál si ve spoustě filmů, ale jeho nejznámější rolí je asi role švagra Rockyho ve všech filmech o Rockym. Takže příznivci Staloneho a Rockyho :-) ho určitě znají. Setkání s panem Youngem bylo milé, je to příjemný, starý pán a když se podepsal, tak mně ještě poklepal na rameno jako poděkování za přízeň :-))

Karel Gott - zpěvák

11. července 2011 v 18:32 Autogramy - hudba, zpěv
Karel Gott je prostě super!!! Abych to vysvětlila: pracuju blízko vily Karla Gotta a tak jsem před nějakou dobou házela do jeho poštovní schránky dvě fotky pro Tomáše a jednu pro sebe, na které už jsem měla podepsanou Helenu Vondráčkovou. Asi po měsíci mně do schránky dorazila obálka a v ní podepsané cd a věnované současně mně a Tomášovi (jak se můžete podívat na jeho blogu) a naše fotky se nevrátily :-(. Mrzelo mě to, protože jsem přišla o autogram Heleny Vondráčkové... Podepsané cd jsem poslala Tomášovi a pustila to z hlavy. No a tak si asi dovedete představit dnešní obrovské překvapení, když jsem ve schránce objevila obálku z Gottovy agentury a v ní podepsanou a věnovanou fotku pro Tomáše (Tome zítra odesílám :-)), jednu agenturní věnovanou mně a fotku s autogramem H. Vondráčkové, na které mám nyní konečně podepsaného i Karla Gotta. Je opravdu skvělý profesionál a velmi vstřícný k fanouškům!Maureen O´Hara - herečka

11. července 2011 v 18:23 Autogramy - film, TV, divadlo
Měla jsem ještě jednu irskou známkou a tak jsem se znovu rozhodla napsat herečce Maureen O´Hara, protože má nádherné fotky a je to skvělá herečka. Posílala jsem jí jednu fotku pro mne a jednu pro kamarádku. Obě podepsala a věnovala. Psala jsem na soukromou adresu a proto ji tady nezveřejňuji, ale dá se najít na fanmailu.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka s irskou známkou - 27. 5. 2011

Obdrženo: obě fotky (jedna pro mne a jedna pro kamarádku) věnované a podepsané - 11. 7. 2011Jana Stryková - herečka

11. července 2011 v 18:19 Autogramy - film, TV, divadlo
Jana Stryková je velmi sympatická herečka, která mě zaujala v seriálu Dokonalý svět v roli produkční Vandy. Tam byla skvělá :-). Objevuje se taky v novácké Ordinaci v Růžové zahradě II a jinak je herečkou vinohradského divadla v Praze. Podepsala obě fotky, které jsem jí poslala a přidala ještě kartu z Ordinace, ale bohužel podepsanou na druhé straně :-(.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 19. 4. 2011

Obdrženo: 3 podepsané a věnované fotky - 11. 7. 2011

Adresa:

Jana Stryková
Divadlo na Vinohradech
nám. Míru 7
120 00 Praha 2

David Morse - herec

11. července 2011 v 10:10 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram amerického herce Davida Morseho je jedním z mých 3 zahraničních úlovků na MFF Karlovy Vary. A i když jsem na blogu u Eddieho četla, že byl herec znechucen tím, že mu někteří sběratelé strkali pod nos třeba deset stejných fotek, tak já jsem měla obrovské štěstí, protože jsem si ho všimla, když odcházel s asistentkou z Thermalu a vůbec nikdo si ho nevšímal, jen já :-) A ochotně se podepsal. Na festivalu získal nakonec cenu za mužský herecký výkon ve filmu Spoluautor. Jinak jste ho mohli vidět třeba ve filmech: Zelená míle, Křižovatka smrti, Dvanáct opic, Skála aj.

Born Yesterday

9. července 2011 v 13:15 Autogramy - film, TV, divadlo
Konečně mně přišel můj první Playbill, a to ze hry Born Yesterday. Jsem strašně ráda, že jsou na něm podepsáni všichni herci, kteří ve hře hrají, a to hlavně:

James (Jim) Belushi - známý např. z trilogie K-9 nebo filmu Kudrnatá holka
Nina Arianda
Robert Sean Leonard - jeho nejznámější rolí je Dr. James Wilson v seriálu Dr.House


Na programu jsou dále podepsáni všichni tito herci:


Odesláno: dopis s žádostí o Playbill, obálka se známkou - 7. 6. 2011

Obdrženo: podepsaný Playbill - 8. 7. 2011


Psala jsem na adresu:

"Born Yesterday"
Cort Theatre
138 West 48th Street
New York, NY 10036
USA

Georgie Henley - herečka

9. července 2011 v 13:15 Autogramy - film, TV, divadlo
Herečka Georgie Henley je známá jako Lucy Pevensie z Letopisů Narnie a taky z televizního seriálu Osudová láska Jany Eyrové. Psala jsem jí do agentury.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka se známkou - 29. 3. 2011

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované - 8. 7. 2011

Adresa:

Georgie Henley
Hamilton Hodell
5th Floor
66 - 68 Margaret Street
London W1W 8SR
United Kingdom
Zuzana Kronerová - herečka

9. července 2011 v 11:30 Autogramy - film, TV, divadlo
Tento pro mne cenný autogram slovenské herečky Zuzany Krónerové byl získán výměnou. Díky moc!


Michaela Kuklová 2 - herečka

8. července 2011 v 12:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Přednastaveno.

Autogram jsem dostala :-).Peter Kočiš - herec

7. července 2011 v 12:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.Michal Kocourek - herec

6. července 2011 v 12:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.Tomáš Trapl - zpěvák

5. července 2011 v 12:00 Autogramy - hudba, zpěv
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.Jiří Mádl - herec

4. července 2011 v 12:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.Zuzana Bubílková - moderátorka

3. července 2011 v 12:00 Autogramy - ostatní
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.Patrik Fox - zpěvák

2. července 2011 v 12:00 Autogramy - hudba, zpěv
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.Anna K. - zpěvačka

1. července 2011 v 12:00 Autogramy - hudba, zpěv
Přednastaveno.

Autogram získán výměnou.