.

Červen 2010

Renaud Marx - herec

30. června 2010 v 18:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Další přírůstek do sbírky autogramů ze seriálu Julie Lescaut. V seriálu hraje Renaud Marx postavu policisty jménem Kaplan. Psala jsem do agentury.

Odesláno: dopis, 1 fotka, obálka s francouzskou známkou - 17. 6. 2010

Obdrženo: 1 podepsaná a věnovaná fotka - 30. 6. 2010

Renaud Marx

Jennifer Lauret - herečka

28. června 2010 v 18:10 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak dnes konečně po týdnu dorazil alespoň jeden autogram, a to od francouzské herečky Jennifer Lauret. Jistě ji nemusím představovat těm, kteří sledují francouzský krimi seriál Julie Lescaut, protože tam hraje Sáru, dceru hlavní představitelky. Psala jsem do agentury.

Odesláno: dopis, 2 fotky a obálka s francouzskou známkou - 17. 6. 2010

Obdrženo: 2 podepsané a věnované fotky - 28. 6. 2010

Jennifer Lauret

Jennifer Lauret

Rosamund Pike - herečka

27. června 2010 v 20:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak zase něco ze zásob. Autogram herečky Rosamund Pike, kterou jste mohli vidět např. ve filmech Dnes neumírej, Pýcha a předsudek, Libertin nebo Doom. Autogram zakoupen.
Rosamund Pike


Moje dvanáctá Tonnerka Candescence Sydney a třináctá Tonnerka Cami - rusovláska

24. června 2010 v 19:12 Panenky Tonner a jiné
Dneska zase žádný autogram ve schránce, tento týden mně nepřišlo vůbec nic . Je to nějaký špatný týden na autogramy, alespoň tedy u mne. Tak abych si trošku spravila chuť a Vy jste se měli na co na blogu dívat, tak Vám dnes představím moje nové panenky Tonner, které dnes dorazily.

První je krásná panenka z roku 2005 (celokloubová) a z limitované edice 1500 ks nazvaná Candescence Sydney. Mám ji od Capricornix , která se rozhodla rozprodat svoji obrovskou sbírku panenek Tonner. Panenka má krásně dlouhé platinové vlasy a nádherné zelené oči.

Tak tady je:

Candescence Sydney

Candescence Sydney

Candescence Sydney

Candescence Sydney

Candescence Sydney

Candescence Sydney

Druhou panenkou, která dnes dorazila, je panenka Cami - rusovláska. Je z roku 2010 a byla vyrobena pouze v jediné výrobní řadě. Má nový typ těla a krásné dlouhé vlasy. Mám ji z internetového obchodu.

Cami

Cami

Cami

Cami

Cami

Cami

Cami

Cami

Tonnerky

Tonnerky

A tady jsou všechny Tonnerky spolu:

Tonnerky

Věra Galatíková - herečka

23. června 2010 v 12:47 Autogramy - film, TV, divadlo
Od pondělka mně nic nepřišlo  a tak musím zase sáhnout do starých zásob. Autogram jsem zakoupila od sběratele, který rušil sbírku, protože jinak už se podpis výborné herečky Věry Galatíkové, bohužel, sehnat nedá - protože už nějakou dobu není mezi námi. A je to velká škoda!

Věra Galatíková

Jana Preissová - herečka

18. června 2010 v 20:20 Autogramy - film, TV, divadlo
Herečku Janu Preissovou mám asi nejraději v komediích Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny nebo ve filmu Rozmarné léto, ale výborná je vlastně všude :-) Líbí se mně nejen její herecké umění, ale taky krásný hlas! Posílala jsem jí 28. května 2010 dopis, 3 fotky a obálku se známkou. Dnes přišly všechny fotky podepsané. Psala jsem jí do divadla.

Jana Preissová

Jana Preissová

Jana Preissová

Jaroslav Šmíd - herec

16. června 2010 v 20:26 Autogramy - film, TV, divadlo
Dnes mně také dorazily krásné autogramy s věnováním od herce Jaroslava Šmída. Hrál např. v seriálech Život na zámku, Místo nahoře, v pohádce O zapomnětlivém černokněžníkovi, ale hlavně v novém filmu Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů, kde hrál hlavního hrdinu doktora Dobeška. Psala jsem mu na soukromý e-mail a slíbila jsem, že ho nebudu dál šířit, takže bohužel...

Jaroslav Šmíd

Jaroslav Šmíd

Andrea Kerestešová - herečka

16. června 2010 v 20:22 Autogramy - film, TV, divadlo
Dnes mně dorazily obálky dvě. Jedna od nás a jedna ze Slovenska. A to od herečky Andrey Kerestešové, která hrála např. ve filmech Rafťáci, 3 sezony v pekle a hraje v retro seriálu Vyprávěj. Posílala jsem jí dopis, 3 fotky a obálku se slovenskou známkou, a to 30. dubna 2010.

Adresa:

Andrea Kerestešová
P.O. Box 66
840 00 Bratislava 4
Slovenská republika


Andrea Kerestešová

Andrea Kerestešová

Andrea Kerestešová

Jackson Rathbone - herec

15. června 2010 v 18:45 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak tenhle autogram už jsem ani nečekala, o to větší z něj mám radost . Jacksonovi, kterého určitě znáte z Twilight ságy, jsem psala 30. října 2009 a posílala jsem dopis, 3 fotky a obálku s americkou známkou. Dnes přišly všechny 3 fotky podepsané a věnované.

Adresa:

Jackson Rathbone
Cutler Management
13043 Sunset Blvd.
Los Angeles, CA 90049-2527
USA

Jackson Rathbone

Jackson Rathbone

Jackson Rathbone

Dylan Neal - herec

15. června 2010 v 18:40 Autogramy - film, TV, divadlo
Herci Dylanovi Nealovi jsem posílala 17. května 2010 dopis, 2 fotky a obálku s mezinárodní odpovědkou. Psala jsem do agentury v USA, ale dnes dorazila velká obálka z Kanady a v ní obě moje fotky podepsané a další 2 velké fotky podepsané a věnované. Hrál např. v seriálech Sabrina - mladá čarodějnice, Dawsonův svět, JAG nebo ve filmu Percy Jackson: zloděj blesku. Dávám sem adresu, která byla na obálce.

Adresa:

Dylan Neal
c/o Play Management
867 Powell St. 220
Vancouver, BC V6A IH
Canada

Dylan Neal

Tady na té fotce je naskenovaný podpis špatně vidět, je na bundě vpravo :-))

Dylan Neal

Dylan Neal

Dylan Neal

Milan Šteindler - herec, režisér

14. června 2010 v 17:56 Autogramy - film, TV, divadlo
Dnes nebylo ve schránce opět nic a tak sem dávám podpis herce divadla Sklep Milana Šteindlera, který jsem zapomněla naskenovat :-)

Milan Šteindler

Karel Heřmánek a Hana Vávrová - herci

10. června 2010 v 18:20 Autogramy - film, TV, divadlo
Dopis, 3 fotky a obálku se známkou jsem posílala 28. května 2010. Dnes přišly všechny fotky podepsané. Psala jsem na soukromou adresu a proto ji tady nebudu zveřejňovat.

Karel Heřmánek a Hana Vávrová

Karel Heřmánek a Hana Vávrová

Karel Heřmánek

Ján Koleník - herec

9. června 2010 v 18:26 Autogramy - film, TV, divadlo
Tohoto mladého slovenského herce jste mohli vidět na TV Barrandov v seriálu Nikdy neříkej nikdy. Psala jsem mu 30. dubna 2010 do Slovenského národního divadla v Bratislavě a posílala dopis, 2 fotky a obálku se slovenskou známkou. Dnes přišly obě fotky podepsané a přiložil ještě jednu vlastní.

Ján Koleník
Ján Koleník

Ján Koleník

Ján Koleník

Eva Holubová 3 - herečka

8. června 2010 v 19:37 Autogramy - film, TV, divadlo
Dneska byla poštovní schránka prázdná (no nějaké složenky tam byly ) a tak sem dávám něco ze starých zásob.

Eva Holubová

Eva Holubová

Tim Kang - herec

7. června 2010 v 17:34 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak tenhle autogram už jsem moc nečekala a o to větší z něj mám radost. Je to můj první autogram ze seriálu Mentalista a doufám, že ne poslední. Timu Kangovi jsem psala 9. 2. 2010 a posílala jsem dopis, 2 fotky a obálku se známkou. Dnes přišly obě fotky podepsané a protože byly, co se týká tisku, dost mizerné kvality, tak asi přiložil i vlastní, krásnou fotku velikosti A4 s věnováním :-).

Adresa:

Tim Kang
"The Mentalist"
Warner Bros Studios
4000 Warner Blvd.
2nd Floor, Bldg. 193
Burbank, CA 91522
USA

Tim Kang

Tim Kang

Tim Kang

Herbert Lom - herec

7. června 2010 v 17:28 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram herce českého původu Herberta Loma jsem moc chtěla mít, protože ho miluju jako vrchního komisaře Dreyfuse v sérii komedií o Růžovém panterovi a taky ve filmu Poklad na Stříbrném jezeře, kde hraje toho pravého záporáka :-). Psala jsem mu 30. dubna 2010 a posílala dopis, 2 fotky a obálku se známkou. Dnes přišly obě fotky podepsané a přiložil ještě jednu vlastní věnovanou.

Adresa:

Herbert Lom
Diamond Management
31 Percy Street
London W1T 2DD
United Kingdom

Herbert Lom

Herbert Lom
Herbert Lom

Tereza Brodská - herečka

5. června 2010 v 18:33 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno při osobním setkání. Za autogram jsem strašně ráda, protože Tereza Brodská na písemné žádosti o podpis většinou nereaguje a získat její podpis je opravdu těžké a tak jsem ráda, že se mně ji dnes podařilo "odchytit" osobně

Tereza Brodská

Jiřina Bohdalová 2 - herečka

3. června 2010 v 16:55 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram Jiřiny Bohdalové už mám z dřívějška, ale nebyl určený přímo mně a já jsem chtěla mít od ní i věnovaný pro mne. Psala jsem jí před časem jako ostatní do Divadla Na Jezerce, ale odpověď nepřišla. Asi se dopis někde ztratil, neumím si to jinak vysvětlit, protože paní Bohdalová odepisuje pravidelně a rychle. No a tak jsem jí napsala znovu, tentokrát na soukromou adresu domů. Posílala jsem jí minulý pátek 28. 5. 2010 dopis, 3 fotky a obálku se známkou. Dnes, 3. 6. 2010, přišly všechny tři fotky podepsané a věnované. Adresu nezveřejňuji, protože je soukromá.


Druhou fotku se snažila podepsat propiskou, ale dopsala jí tuha a tak pak fotku podepsala fixem. Podpis je tím trošku znehodnocený, ale nevadí

Pro mladší ročníky jedna fotka paní Bohdalové z dětství z doby jejích hereckých začátků. Jsem ráda, že mně ji podepsala.


Jiří Dvořák - herec

3. června 2010 v 16:47 Autogramy - film, TV, divadlo
Výborný herec s nádherným hlasem  Autogram jsem získala přes jeho fanklub a jsem moc ráda, že je věnovaný.

Jiří Dvořák

George Götz - herec

1. června 2010 v 19:28 Autogramy - film, TV, divadlo
Georga Götze určitě znáte z indiánek Karla Maye, např. Poklad na Stříbrném jezeře, Mezi supy, Vinnetou a míšenka Apanači, ale hlavně se roslavil rolí komisaře Schimanskeho. Psala jsem do agentury 30. dubna 2010 a posílala dopis, 2 fotky a obálku se známkou. Dnes přišla obálka a v ní jedna jeho fotka podepsaná, moje se nevrátily.

Adresa:

George Götz
Agentur Nicolai
Gosslerstrasse 2
12161 Berlin - Friedenau
Deutschland

george götz