.

Květen 2010

France Rumilly - herečka

31. května 2010 v 17:20 Autogramy - film, TV, divadlo
Francouzská herečka France Rumilly hrála v "četnických" filmech jeptišku, takže milovníkům filmů s Luisem De Funes ji určitě nemusím představovat. Posílala jsem jí dopis, 2 fotky a obálku s mezinárodní odpovědkou, a to 6. května 2010. Dnes, 31. května, přišly obě fotky podepsané a věnované  Adresa, na kterou jsem psala, je soukromá, proto ji na blogu nebudu zveřejňovat ani jinak šiřit.

France Rumilly

France Rumilly

Marie Glázrová - herečka

30. května 2010 v 19:56 Autogramy - film, TV, divadlo
Za tento krásný autogram herečky Marie Glázrové vděčím kolegyni z práce a jsem za něj moc ráda.

Marie Glázrová

Karin Dor - herečka

27. května 2010 v 18:54 Autogramy - film, TV, divadlo
Herečce Karin Dor jsem posílala dopis, 2 fotky a obálku s německou známkou, a to 30. 4. 2010. Dnes přišly obě fotky podepsané. Mám ji moc ráda hlavně v Mayovkách, takže jako Ellen v Pokladu na Stříbrném jezeře, Ribannu ve filmu Vinnetou - Rudý gentleman nebo jako Mabell ve filmu Vinettou a Old Shatterhand v Údolí smrti.

Adresa:

Karin Dor
Management Rehling
Kirchenstrasse 17c
D-82110 Germering
Deutschland

Karin Dor

Karin Dor

Brook Adams a Tony Shalhoub 2 - herci

27. května 2010 v 18:50 Autogramy - film, TV, divadlo
Americká herečka Brook Adams je manželkou Tonyho Shalhouba a v současné době spolu hrají v divadle v New Yorku ve hře "Lend Me a Tenor". Já jsem Tonymu Shalhoubovi psala nedávno a velmi rychle poslal podepsanou fotku. Pak jsem se ale od Otta dozvěděla, že ve hře hraje i jeho manželka a tak jsem tedy napsala i jí a poprosila ji, jestli by fotky mohl podepsat i její manžel. Dopis, 2 fotky a obálku s mezinárodní odpovědkou jsem posílala 17. 5. 2010 a dnes, 27. 5. 2010 přišly obě fotky podepsané. Díky Otto za tip!

Adresa:

Brook Adams
"Lend Me a Tenor"
Music Box Theatre
239 West 45th Street
New York, NY 10036
USA

Brook Adams a Tony Shalhoub

Brook Adams a Tony Shalhoub

Alessio Boni - herec

25. května 2010 v 19:36 Autogramy - film, TV, divadlo
Italskému herci jsem psala cca před 14 dny přes jeho webové stránky. Dnes dorazila podepsaná a věnovaná fotografie. Hrál např. v seriálu Okouzlení, filmu Caravaggio nebo ve zdařilém seriálu Vojna a mír, kde hrál s Clémence Poésy.

Alessio Boni

Christian Marin - herec

24. května 2010 v 17:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Myslím, že tohoto herce není třeba představovat těm, kteří mají rádi četnické filmy. Psala jsem mu 6. 5. 2010 do agentury a posílala dopis, 2 fotky a mezinárodní odpovědku. Dnes přišly obě fotky s krásným věnováním a podpisem. Na obálce byla uvedena jeho soukromá adresa, ale i kdybych ji chtěla (jakože nechci) zveřejnit, tak ji stejně nedokážu rozluštit  .

Adresa:

Christian Marin
Agence Babette Pouget
10 avenue George V
75008 Paris
France

Christian Marin


Christian Marin

Tereza Kostková - herečka

21. května 2010 v 21:18 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak za tento autogram z Novy jsem nejraději, protože Tereze Kostové jsem psala už dvakrát do divadla a bez úspěchu, tak mě potěšila tahle autogramová karta. Psala jsem opět na dopisove@nova.cz

Tereza Kostková

Vladislav Rousek - herec

21. května 2010 v 21:17 Autogramy - film, TV, divadlo
Vladislav Rousek hraje v seriálu Ulice postavu Boriska. Za autogram jsem ráda, chyběl mně a tuhle autogramovou kartu jsem mockrát nikde neviděla. Psala jsem na dopisove@nova.cz

Vladislav Rousek

Zuzana Vejvodová 2 - herečka

21. května 2010 v 21:14 Autogramy - film, TV, divadlo
Podpis Zuzany Vejvodové už mám, ale líbí se mně autogramové karty ze seriálu Ulice a tak jsem ráda i za tento autogram. Psala jsem na dopisove@nova.cz

Zuzana Vejvodová

Petr Vacek - herec

21. května 2010 v 21:13 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak dneska mně dorazila naditá obálka z TV Nova. Ale zjistila jsem, že vůbec nemá cenu si tam psát o autogramy konkrétních herců. I když mně dnes přišlo z Novy celkem 16 podepsaných autogramových karet ze seriálů Ulice a Ordinace v Růžové zahradě, tak sem dávám jen 4, protože ostatní už mám a poslali mně tedy úplně jiné, než jsem chtěla. No, i tak jsem ráda, mám alespoň nějaké na výměnu. První je Petr Vacek, jehož podpis mně ve sbírce chyběl. Psala jsem na dopisove@nova. cz

Petr Vacek

Keira Knightley - herečka

21. května 2010 v 10:16 Autogramy - film, TV, divadlo
Herečce Keiře Knightley jsem psala 26. 1. 2010 do divadla. Adresa už neplatí, proto ji sem nedávám. Posílala jsem dopis, 1 fotku a obálku se známkou. Včera, tj. 20. 5. 2010 přišla moje fotka nepodepsaná a 1 její fotka podepsaná. Keiru mám moc ráda, líbila se mně hlavně ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku, Vévodkyně a Pýcha a předsudek.

Keira Knightley


Patrick Préjean - herec

19. května 2010 v 19:50 Autogramy - film, TV, divadlo
No konečně taky dorazila obálka z Francie. Už bylo načase! Tohoto herce určitě znají všichni milovníci francouzských filmů, např. z filmů Tetovaný, Velký šéf, Manželé z roku II, Četník a četnice nebo ze seriálu Cirkus Humberto. Posílala jsem mu 6. 5. 2010 dopis, 2 fotky a obálku s mezinárodní odpovědkou. Dnes přišla jedna fotka podepsaná a věnovaná a jedna jen věnovaná bez podpisu, ale jsem moc ráda i za ni :-)

Adresa:

Patrick Préjean
Agence Babette Pouget
10 avenue George V
75008 Paris
France

Patrick Préjean

Patrick Préjean

Colin Farrell - herec

19. května 2010 v 19:45 Autogramy - film, TV, divadlo
Colin Farrell je irský herec, který hrál ve spoustě filmů, např. Telefonní budka, Hartova válka, Imaginarium Dr. Parnasse nebo Alexander Veliký. Posílala jsem mu dopis, 3 fotky a obálku s americkou známkou, a to 15. 3. 2010. Dnes přišly všechny tři fotky podepsané.

Adresa:

Colin Farrell
PMK/HBH
700 San Vincente Boulevard
Suite G 910
West Hollywood, CA 90069
USA

Colin Farrell

Colin Farrell

Colin Farrell

Vladimír Bejval - herec

19. května 2010 v 19:41 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak dnes dorazily celkem 3 obálky. V první byly autogramy od Vladimíra Bejvala, který hrál dětské role ve filmech Pyšná princezna a Cesta do pravěku. Právě Cesta do pravěku je můj oblíbený film a tak jsem ráda, že odepsal. Posílala jsem mu 13. 5. 2010 dopis, 3 fotky a obálku se známkou. Dnes přišly všechny tři fotky podepsané. Na zadní straně fotek jsou ještě milé osobní vzkazy. Je moc fajn, dokonce přiložil lísteček se svým telefonním číslem a prosbou, abych mu zavolala, jestli autogramy dorazily. Dnes už to nestihnu, ale zítra mu určitě zavolám :-) Psala jsem na soukromou adresu a ty na svém blogu nezveřejňuji, ale moc za ni děkuji svému blogovému kamarádovi, kterého znají snad všichni, co autogramy sbírají :-)))

Vladimír Bejval

Vladimír Bejval

Vladimír Bejval

Moje jedenáctá Tonnerka a další přírůstky

19. května 2010 v 15:59 Panenky Tonner a jiné
Tak už dlouho nebyl žádný článek o panenkách a protože přibyly další přírůstky do mé sbírky, tak Vám je tady dnes představím.

Nejdříve přicestoval z Mimibazaru Troy z High School Musical. Je o dost menší než Kenové, ale má docela milý kukuč, ne? :-)

Troy

Troy
No a pak přicestovaly taky 2 panenky od Mattela značky Flávas. Panenky mají představovat mládež ve stylu hip-hop a bohužel už se nevyrábějí, protože údajně podporovaly negativní rasové stereotypy. Ale mně se moc líbí a ráda bych si do budoucna pořídila i nějaké další. Mají krásný výraz ve tváři a jsou hodně kloubové.

První je Happy D. Party (doufám, protože se v nich tolik nevyznám)

Happy D. Party
Druhá je Tika.

Tika

Tika
A tady jsou spolu:

Happy a Tika

A konečně moje jedenáctá Tonnerka do sbírky. Je to panenka Dancing with a Spy z limitované edice 1000 ks z roku 2009. Má představovat herečku Anne Hathaway z filmu Get Smart. Ke mně přicestovala bez šatů, tak dostala něco z domácích zásob.

Tonner

Tonner

A takhle panenka vypadá s blond parukou :-)

Tonner

Tonner

Tonner
Tonner
Tonner
Tonner

A tohle je oficiální foto od výrobce, jak panenka vypadá v originálním oblečení.

Tonner

Dominik Hašek - hokejista

18. května 2010 v 16:38 Autogramy - sport
Dnešní autogram je zase sportovní, tentokrát od legendy českého a světového hokeje, brankáře Dominika Haška. Posílala jsem mu dopis, 2 fotky a obálku se známkou 15. března 2010. Dnes se vrátily obě fotky podepsané.

Adresa:

Dominik Hašek
HS Eaton Pardubice a.s.
Sukova třída 1735
530 02 Pardubice

Dominik Hašek

Dominik Hašek

Rafael Nadal - tenista

17. května 2010 v 17:33 Autogramy - sport
No konečně! Psala jsem mu na všechny možné maily uvedené na jeho stránkách www.rafaelnadal.com . Všem odepisoval skoro hned, mně samozřejmě až za dóóóst dlouhou dobu, ale přesto mám velkou radost, protože patří vedle Federera, Berdycha a Štěpánka k mým nejoblíbenějším tenistům. Je to jeden z nejlepších tenistů současnosti a jsem moc ráda, že jeho autogram konečně mám.

Rafael Nadal

Hana Zagorová, Petr Rezek a Karel Vágner

15. května 2010 v 16:34 Autogramy - hudba, zpěv
Krásné PF formátu A4 z roku 1979 s podpisy Hanky Zagorové, Petra Rezka a Karla Vágnera mně věnovala jedna hodná kolegyně z práce.

Zagorová, Rezek, Vágner

Izabella Miko - herečka

15. května 2010 v 16:32 Autogramy - film, TV, divadlo
Polská herečka, která hrála například v seriálu Deadwood nebo teď Athénu v Souboji Titánů. Psala jsem jí přes její webové stránky www.izabellamiko.com

Izabella Miko

Z výletů

12. května 2010 v 9:29 O mně
Tak jsem konečně taky dala na web pár fotek z výletů. Je to foceno v dubnu a květnu po vlastech českých a moravských , například v Domažlicích, pražské ZOO, na Vysočině, v jižních Čechách apod. Tak jestli se chcete někdo podívat, tak můžete tady

A tady je malinká ochutnávka, tak hezky pózoval :-)

Papoušek v pražské ZOO

Martina Hudečková - herečka

10. května 2010 v 18:12 Autogramy - film, TV, divadlo
Martina Hudečková je herečka a vynikající dabérka. Namluvila například Baby z Hříšného tance, Kelly ze seriálu Beverly Hills 90210 nebo Bridget Jonesovou. Autogram jsem dostala.

Martina Hudečková

Juraj Kukura - herec

7. května 2010 v 8:09 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak z včerejšího autogramu mám velkou radost, protože přišel super rychle a od mého oblíbeného herce Juraje Kukury. Miluju film Božská Emma a pana Kukuru jsem chtěla mít podepsaného už dávno, ale "dokopala" jsem se k napsání dopisu až teď  Minulý pátek, 30. 4. 2010, jsem posílala dopis, 3 fotky a obálku se slovenskými známkami a včera, 6. 5. 2010, přišly všechny tři fotky podepsané a ještě přiložil jednu svoji vlastní.

Adresa:

Mgr. Art Juraj Kukura
Divadlo Aréna
Viedenská cesta 10
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Juraj Kukura

Juraj Kukura

Juraj Kukura

Juraj Kukura

Linda Rybová - herečka

5. května 2010 v 20:23 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram herečky Lindy Rybové mám z dřívějška z internetové aukce.

Linda Rybová

Matěj Hádek - herec

5. května 2010 v 20:22 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram herce Matěje Hádka mám z dřívějška z internetové aukce.

Matěj Hádek

Kristýna Leichtová - herečka

3. května 2010 v 10:55 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram herečky Kristýny Leichtové, která hraje skvěle Ivušku v sitcomu Comeback, mně přišel poštou v pátek. Psala jsem mail do agentury Roun, která ji zastupuje.

Kristýna Leichtová

Martin Dejdar 2 - herec

3. května 2010 v 10:48 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram Martina Dejdara mně dorazil poštou v pátek. Psala jsem mail do agentury Roun, která ho zastupuje.

Martin Dejdar