.

Leden 2010

Bonnie Wright - herečka

28. ledna 2010 v 19:36 Autogramy - film, TV, divadlo
Anglické herečce Bonnie Wright jsem posílala 22. 9. 2009 dopis a obálku s mezinárodní odpovědkou. Znát ji můžete z filmů o Harry Potterovi, kde hraje Ginny Weasley. Dnes dorazila poštou podepsaná, černobílá fotka. Mezinárodní odpovědku nepoužila, ale vrátila mně ji Podpis jsem porovnávala s mnoha dalšími na stejných fotkách a vypadá to, že je pravý.

Adresa:

Bonnie Wright
United Agents Ltd.
12-26 Lexington Street
London, W1F 0LE
United Kingdom


Gary Sinise - herec

27. ledna 2010 v 17:17 Autogramy - film, TV, divadlo
Z dnešního autogramu mám taky velkou radost, protože přišel po hodně dlouhé době a tak už jsem ho ani nečekala. Gary Sinise hraje hlavně v americkém kriminálním seriálu CSI New York, ale mohli jste ho vidět taky např. ve filmech Apollo 13 nebo Zelená míle. Psala jsem mu 4. května 2009 a posílala dopis, 2 fotky a obálku s mezinárodní odpovědkou. Dnes přišla z USA velká obálka a v ní obě moje fotky podepsané (jedna věnovaná) a přiložil ještě jednu velkou fotku formátu A4 s věnováním a podpisem . Nevím, jestli adresa ještě platí, ale dám ji sem:

Gary Sinise
"CSI NY"
CBS Production
4024 Radford Avenue
Bldg 7, 2nd Floor
Studio City, CA 91604
USA


Michele Mercier - herečka

27. ledna 2010 v 0:44 Autogramy - film, TV, divadlo
Kdo by neznal dobrodružné filmy o krásné Angelice :-). Myslím, že každý. Herečce Michele Mercier jsem posílala dopis, 3 fotky a mezinárodní odpovědku 16. 7. 2009. V odpověď už jsem moc nedoufala, o to víc jsem byla mile překvapena, když dnes (vlastně už včera) došly všechny tři fotky podepsané a věnované. Protože filmy o Angelice patřily kdysi k mým oblíbeným, mám z autogramů velkou radost, a to i proto, že není zrovna lehké podpis Michele Mercier získat.
Inna Rottová - spisovatelka

25. ledna 2010 v 18:58 Autogramy - spisovatelé
Inna Rottová je česká spisovatelka, která píše taky pod pseudonymem Inna Mirovská. Píše hlavně detektivní novely, kde hlavní hrdinkou je tchyně majitele detektivní kanceláře Jana Brodská a pak taky povídky a romány ze života. Žádost o autogram jsem jí posílala na mail.


Barbie Fashionistas - nové přírůstky

23. ledna 2010 v 15:01 Panenky Tonner a jiné
Tak stále čekám, až poštou dorazí Barbie Best Models Milan, ale mezitím dorazily dva nové přírůstky Barbie Fashionistas, a sice Ken (na krabičce má jméno Hottie) a Sassy. Ještě bych ráda někdy dokoupila Artsy :-) Oba jsou plně klouboví, takže se s nimi dá hezky pózovat. Ken (Hottie) má jako doplněk klobouk a v něm mu to opravdu sluší, protože vlasy má opět dost děsné - snad s nimi půjde něco udělat. Nechápu, proč by nemohl mít stejně hebké a husté vlasy jako mají Barbie :-(. Sassy má krásný obleček, jako doplněk růžové brýle a krásné jemné a melírované vlasy. Tady je pár fotek s nimi:

Nejprve v krabicích:

Sassy si může zahrát i na gymnastku :-)


Karel Loprais - sportovní jezdec

21. ledna 2010 v 18:20 Autogramy - sport
Autogram mám od jedné hodné paní z Mimibazaru :-)Martina Hingis - tenistka

20. ledna 2010 v 19:37 Autogramy - sport
Získáno v aukci.


Marat Safin - tenista

20. ledna 2010 v 19:36 Autogramy - sport
Získáno v aukci.


Austin Stevens - Pán hadů

18. ledna 2010 v 19:04 Autogramy - ostatní
Mám ráda přírodopisné dokumenty a proto jsem si nemohla nechat ujít na TV Barrandov přírodopisný seriál Austin Stevens - pán hadů. Austin Stevens je fotograf, který se narodil v Pretorii v Jižní Africe, ale nyní žije v Austrálii a podniká dobrodružné výpravy za exotickými zvířaty, hlavně hady a je známý tím, že se dokáže přiblížit neuvěřitelně blízko k nebezpečným zvířatům a fotografuje a fotografuje :-). Rozhodně tento dokument stojí za to! Říkala jsem si, že by bylo pěkné mít jeho autogram i s věnováním a tak jsem mu napsala cca před 14 dny do kontaktního formuláře na jeho webových stránkách www.austinstevens.net a dnes přišla obálka z Austrálie a v ní barevný obrázek velikosti A4 s podpisem a věnováním.
Jana Hlaváčová a Luděk Munzar 2 - herci

15. ledna 2010 v 20:29 Autogramy - film, TV, divadlo
Oba herce už podepsané mám, ale chtěla jsem je mít podepsané i na těchto fotkách, která jsem doma měla a tak jsem jim 29. 12. 2009 poslala obě fotky spolu s prosbou o autogram a obálkou s nalepenou známkou. Dnes přišly obě fotky podepsané. Protože jsou to oba výborní a uznávaní herci, mám z toho velkou radost. Psala jsem jim na soukromou adresu. Pokud by o ni měl někdo zájem, napište si o ni na můj mail.
Ivana Chýlková - herečka

14. ledna 2010 v 18:25 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak dnes mne čekaly ve schránce 4 obálky a paradoxně asi největší radost mně udělala česká obálka, ve které byly autogramy výborné herečky Ivany Chýlkové. Už jsem je totiž vůbec nečekala! Její autogram už sice mám na společné fotce s Evou Holubovou, ale chtěla jsem ji mít podepsanou na fotkách, které jsem jí poslala já. Fotky a obálku se známkou jsem jí posílala už 20. března 2009 a dnes dorazily obě fotky podepsané .

Adresa:

Ivana Chýlková
Činoherní klub
Ve Smečkách 26
110 00 Praha 1
Neal Jones - herec

14. ledna 2010 v 18:25 Autogramy - film, TV, divadlo
Je Vám tento herec alespoň trošku povědomý? Pokud máte rádi film Hříšný tanec, tak by měl být. Hrál v něm totiž roli Billyho. Pravda, čas je neúprosný a trošku se změnil :-), ale stále má ten milý úsměv! Psala jsem mu přes webové stránky www.nealjones.com. Pro "oživení" přikládám i malé foto z filmu.Peter James - spisovatel

14. ledna 2010 v 18:25 Autogramy - spisovatelé
Další milý přírůstek do mé sbírky oblíbených spisovatelů. Britskému spisovateli leckdy až hororových thrillerů jsem psala přes jeho webové stránky www.peterjames.com


Bernard Cornwell - spisovatel

14. ledna 2010 v 18:25 Autogramy - spisovatelé
Další ze spisovatelských "úspěchů" je autogram na fotce a na kartičce od spisovatele historických románů Bernarda Cornwella. Napsal např. skvělou ságu Kronika válečníkova nebo Hledání svatého grálu, proslavil se taky příběhy z napoleonských válek. Psala jsem mu přes webové stránky www.bernardcornwell.net


Courtney Lopez - Miss Wisconsin 2010

12. ledna 2010 v 18:38 Autogramy - ostatní
Dnes mně poštou dorazil autogram Miss Wisconsin 2010 Courtney Lopez. Psala jsem na kontakt uvedený na stránkách www.misswisconsinusa.com


Radůza - zpěvačka

11. ledna 2010 v 18:57 Autogramy - hudba, zpěv
Dnes mně dorazil autogram mé oblíbené zpěvačky Radůzy. Její písničky mám moc ráda, je skvělá písničkářka, textařka a muzikantka. Má úžasné texty, moc se mi líbí např. písničky Ať není mně líto, Bylo nebylo nebo Půjdu, kam chci. Psala jsem jí na mail, který jsem našla na jejích webových stránkách www.raduza.czZasněžená Praha

10. ledna 2010 v 16:45 Různé
Dneska mně to nedalo a když i v Praze napadl sníh (což není zase tak často), vyrazila jsem s foťákem a udělala pár fotek. Podívat se na ně můžete tady


Thomas Sangster - herec

9. ledna 2010 v 10:58 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak tenhle autogram už jsem ani moc nečekala, o to víc mne mile překvapil. Mladému britskému herci Thomasu Sangsterovi jsem psala 10. července 2009 a posílala dopis, 3 fotky a obálku s anglickou známkou. Pamatovat si ho můžete například jako malého Tristana z filmu Tristan a Isolda nebo jako Romula Augusta z filmu Poslední legie. Všechny 3 fotky přišly podepsané včera, 8. 1. 2010. A jako bonus byla známka neorazítkovaná. Miluju britskou poštu


Adresa:

Thomas Sangster
Marcus & McCrimmon Management
Actors Dept.
1 Heathgate Place
75 Agincourt Road
London NW3 2NU
United Kingdom

Kim Clijsters - tenistka

7. ledna 2010 v 19:54 Autogramy - sport
Z tohoto autogramu mám velkou radost, protože pro tenisty mám všeobecně velkou slabost a Kim Clijsters je výborná tenistka, která se dokázala vrátit na kurty po mateřské, a to ve skvělé formě! Bohužel sem nemůžu dát kontakt, protože si ho nepamatuju. Myslím, že jsem psala mailem přes její management, který je uvedený na jejích oficiálních webových stránkách, ale vzhledem k tomu, že v odeslané poště jsem ho nenašla, tak za to ruku do ohně nedám .


Jolka Krásná - moderátorka

7. ledna 2010 v 19:49 Autogramy - ostatní
Hodně se mně líbí pořad Film 2009 a proto jsem si napsala o autogram Jolce Krásné, která tento pořad uvádí. Psala jsem cca před měsícem na její mail do České televize. Dnes byl ve schránce její autogram s věnováním.


Gabriela Vránová - herečka

6. ledna 2010 v 19:50 Autogramy - film, TV, divadlo
Dnes mně přišly autogramy herečky Gabriely Vránové. Psala jsem jí 29. 12. 2009 a posílala dopis, dvě fotky a obálku se známkou. Obě fotky přišly podepsané a věnované a ještě paní Vránová přiložila podepsané pfko :-). Vytvořila spoustu zajímavých a krásných rolí, já ji mám ráda ve svém milovaném seriálu Chalupáři nebo v seriálu My všichni školou povinní, kde hrála skvěle nervově labilní učitelku Hajskou. Psala jsem jí na soukromou adresu domů. Pokud někdo adresu chcete, napište mně na můj mail.
Věra Tichánková a Jan Skopeček - herci

5. ledna 2010 v 18:09 Autogramy - film, TV, divadlo

První letošní český autogram je od manželské herecké dvojice Věry Tichánkové a Jana Skopečka. 29. 12. 2009 jsem jim posílala dopis, 2 fotky a obálku se známkou a dnes přišly obě fotky podepsané a věnované. Mám z toho velkou radost, protože jsou to oba výborní herci. Paní Tichánkovou miluju ve filmu Ať žijí duchové a pana Skopečka např. v Kameňácích nebo filmu Tři chlapi na cestách. Jeden z nich oslaví letos už devadesáté narozeniny a druhý osmdesáté páté a já jsem moc ráda, že se mně jejich podpisy podařilo získat. Psala jsem jim na soukromou adresu domů.


Kiran Shah - herec

4. ledna 2010 v 18:46 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak první autogram roku 2010 přišel z Anglie a je od malinkatého herce Kirana Shaha. Poslal mně věnovanou fotku a milý dopis. Psala jsem mu žádost o autogram na mailovou adresu, která je uvedena v dopise. Hrál ve spoustě známých filmů, např. Pánovi prstenů, v Tarzanovi nebo v Letopisech Narnie.


Panenky - nové přírůstky (Bratz a Barbie)

2. ledna 2010 v 15:23 Panenky Tonner a jiné
Tak mě napadlo dát sem taky článeček o mých nových přírůstcích do sbírky panenek. Tak jako spousta jiných sběratelek jsem neodolala taky panenkám Bratz. V obchodech sice výběr moc velký není, ale na Mimibazaru se dají koupit hodně lacino a samé pěkné a tak ke mně přicestovali 2 kluci Bratz, 3 Bratzky a jedna Bratz kids - tady jsou:A tady jsou pohromadě:

Na Mimibazaru mě nadchly i panenky Barbie Friends a když se tam jedna objevila, musela být moje :-). Má roztomilý výraz v obličeji, jedinou nevýhodou je, že nemá ohebné nohy a ruce, ale nevadí...Dalším přírůstkem je Barbie Shakira. Je taky z Mimibazaru, je už hraná a tak má trochu zacuchané vlásky, ale i tak je pěkná:


Chvilku po Shakiře přicestovala rovněž z Mimibazaru Barbie s otočnými vlasy nazvaná Jam n Glam:

Jdou jí otočit vlasy a pak je z ní "fialová" kráska:No a těsně před koncem roku dorazil ještě Ken a Barbie černoška, škoda že je Ken neohebný, ale má alespoň hezké oči a kupodivu i vlasy :-). Tady jsou: