.

Prosinec 2009

Zuzana Mauréry - herečka

31. prosince 2009 v 16:49 Autogramy - film, TV, divadlo
Další dnešní obálka ve schránce byla opět ze Slovenska. Zuzana Mauréry je slovenská herečka a v současné době ji můžete vidět v hlavní roli seriálu Odsouzené, který vysílá TV Barrandov. Já si ji pamatuju ještě z jednoho dílu seriálu Ako som prežil, který taky vysílala TV Barrandov. Psala jsem jí na mail, který jsem našla na jejích webových stránkách www.zuzannamaurery.com


Zuzana Kamasová - golf

31. prosince 2009 v 16:44 Autogramy - sport
Zuzana Kamasová je slovenská profesionální golfová hráčka. Tenhle autogram už jsem ani nečekala, protože jsem jí o něj psala přes její webovky www.zuzanakamasova.sk už dávno, je to víc než půl roku a tak mne dnes obálka ve schránce mile překvapila


Martin Jakš - běh na lyžích

27. prosince 2009 v 10:03 Autogramy - sport
Český reprezentant v běhu na lyžích, velká naděje klasického lyžování. Autogram mám z Aukra.


Václav Chalupa - veslař a skifař

26. prosince 2009 v 10:01 Autogramy - sport
Václav Chalupa je veslař a skifař, k jeho největším úspěchům patří několik vítězství ve světovém poháru a několik stříbrných medailí z mistrovství světa. Letos ukončil kariéru a proto jsem ráda za jeho autogram, který jsem získala již před časem na setkání sběratelů autogramů.


Romain Mesnil - skok o tyči

25. prosince 2009 v 10:58 Autogramy - sport
Romain Mesnil je francouzský atlet, skokan o tyči. Má dvě stříbrné medaile z mistrovství světa v atletice. Autogram mám z dřívějšího setkání sběratelů autogramů.


Vánoční přání

23. prosince 2009 v 16:54 O mně
Všem milým návštěvníkům mého blogu příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný a lepší rok 2010 přeje JANA.


In-Grid - zpěvačka

22. prosince 2009 v 18:23 Autogramy - hudba, zpěv
In-Grid je italská zpěvačka, která zpívá většinou francouzsky a její písničky se mně dost líbí, např. In-Tango, Tu Es Foutu nebo Mamma Mia. Psala jsem jí na mail, který je uvedený na jejích stránkách www.in-grid.it . Dorazily dvě věnované a podepsané fotky.


Moje desátá Tonnerka - Sweet Nothings

21. prosince 2009 v 9:15 Panenky Tonner a jiné
Tak se moje rodinka Tonnerek rozrostla o další, a to desátou panenku. Je z kolekce návrhářky Monicy Merill a jmenuje se Sweet Nothings. Má nádherné skleněné zelené oči a nalepené řasy a vyměnitelná chodidla - pro boty na podpatku i bez :-). Na fotkách vypadá pěkně, ale ve skutečnosti je ještě krásnější!

Má i moc pěkné pantoflíčky:

A tady je celá "rodinka" pohromadě :-)


Tomáš Berdych - tenista

20. prosince 2009 v 20:03 Autogramy - sport
Tomáše Berdycha mám jako tenistu moc ráda a proto jsem chtěla mít i jeho autogram. Psala jsem na mail jeho manažera, který je uvedený na stránkách www.tomasberdych.cz


Antonio Banderas - herec (autopen i pravý podpis)

16. prosince 2009 v 20:31 Autogramy - film, TV, divadlo
Jak jsem psala v předchozím článku, posílala jsem Antoniovi k podpisu fotku na MFF do Karlových Varů, ale včera mně přišel z USA jen autopen.

Tady je:


Jenže já jsem moc chtěla mít ve své sbírce pravý, originální podpis Antonia Banderase a nakonec se mně ho podařilo získat od jednoho slovenského sběratele. Fotka je sice podepsaná jen iniciálami AB, ale podpis je zaručeně pravý, získaný osobně na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech letos v červenci. A i když jsem podpis nezískala přímo osobně já, jsem strašně ráda, že ho mám

Tady je:


Melanie Griffith - herečka (autopen)

16. prosince 2009 v 20:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Už jste někdy viděli rozmazaný autopen? Já ne, až včera, když mně dorazil do schránky Těsně před filmovým festivalem v Karlových Varech proběhlo v tisku, že s Antoniem Banderasem přijede do Varů i jeho manželka, herečka Melanie Griffith. Tak jsem to riskla, dala do obálky její a Antoniovu fotku a poslala to do Karlových Varů do Grandhotelu Pupp s nadějí, že se Banderas třeba nade mnou ustrne a fotky podepíše. No, neustrnul se. Včera ale dorazila z USA ta moje obálka s nalepenou českou známkou a vedle ní s americkou známkou a v ní byly obě moje fotky podepsané, ale bohužel autopenem a ke všemu ještě podpis Melanie je rozmazaný. Můžete se na něj mrknout tady a na Antoniův nepravý i pravý podpis v dalším článku.


Chelsea Gauger - Miss Iowa 2009

15. prosince 2009 v 18:47 Autogramy - ostatní
Vítězce soutěže Miss Iowa 2009 jsem psala na mail přes stránky www.missiowausa.com . Dnes dorazila velká fotka s věnováním a podpisem.Eleanor Tomlinson - herečka

15. prosince 2009 v 7:38 Autogramy - film, TV, divadlo
Této mladé britské herečce jsem psala žádost o autogram přes její webové stránky www.eleanortomlinson.co.uk . Přišla mně podepsaná fotka s věnováním. Já si ji pamatuji zatím jen z filmu Iluzionista, kde hrála mladou Sofii.


Vladimír Ráž - herec

9. prosince 2009 v 19:10 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram mám od kamaráda.


Martin Stropnický - herec

9. prosince 2009 v 19:10 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram mám od kamaráda.


Georg Späth - skokan na lyžích

5. prosince 2009 v 15:19 Autogramy - sport
I tento autogram německého skokana na lyžích Georga Spatha mám od jednoho sběratele.


Michael Neumayer - skokan na lyžích

5. prosince 2009 v 15:17 Autogramy - sport
Autogram německého skokana na lyžích Michaela Neumayera mám rovněž od jednoho sběratele.


Andreas Küttel - skokan na lyžích

5. prosince 2009 v 15:16 Autogramy - sport
Andreas Küttel je švýcarský sportovec, skokan na lyžích, mistr světa na velkém můstku z Mistrovství světa 2009 v Liberci. Autogram mám od jednoho sběratele.


Carmine Giovinazzo - herec

2. prosince 2009 v 20:08 Autogramy - film, TV, divadlo
O autogram herce jménem Carmine Giovinazzo jsem si psala 25. června 2009. Posílala jsem mu dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a mezinárodní odpovědku. Dnes přišly všechny moje fotky podepsané a věnované a ještě přiložil podepsanou fotku své hudební skupiny Ceesau, ve které hraje na kytaru. Carmine hrál například ve filmu Černý jestřáb sestřelen, ale největší slávu si získal rolí Dannyho Messera v americkém kriminálním seriálu Kriminálka New York, kde hraje po boku Garyho Sinise a Meliny Kanakaredes.
Psala jsem na adresu "CSI: NY", CBS Productions... ale celou adresu už tu neuvádím, protože myslím, že už neplatí, na fanmail.biz tato adresa už u něj uvedena není.

Yvetta Hlaváčová - dálková plavkyně

1. prosince 2009 v 16:29 Autogramy - sport
Yvetta Hlaváčová je držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche a spousty dalších rekordů, reprezentantka ČR v dálkovém plavání. O autogram jsem jí psala na mail, který jsem našla na jejích stránkách www.yvett.cz v rubrice životopis.