.

Listopad 2009

Michael Gambon - herec

30. listopadu 2009 v 17:08 Autogramy - film, TV, divadlo
Myslím, že tohoto významného divadelního, televizního a filmového herce není třeba představovat. I když hrál ve spoustě rolí, největší slávu si získal jako profesor Brumbál z příběhů o Harry Potterovi. Posílala jsem mu 30. října 2009 dopis, 3 fotky a obálku s anglickou známkou. Dnes přišly všechny tři fotky podepsané (jednu jsem následně vyměnila za jiný autogram, takže tady teď uvidíte už jen dvě). Z jeho autogramů mám velkou radost :-)

Adresa:

Michael Gambon
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
United Kingdom

Aleš Háma - moderátor, herec

29. listopadu 2009 v 16:18 Autogramy - film, TV, divadlo
Autogram Aleše Hámy pro mne získala jedna moje moc hodná kolegyně. Ráda občas sleduju soutěžní pořad Taxík, který Aleš Háma uvádí, abych si ověřila, co všechno jsem už od školy zapomněla :-).David Suchet - herec

26. listopadu 2009 v 19:39 Autogramy - film, TV, divadlo
Myslím, že tohoto herce není potřeba nějak zvlášť představovat. David Suchet se proslavil rolí detektiva Hercula Poirota jak v televizním seriálu, tak v hodně filmech natočených podle detektivek Agathy Christie. Posílala jsem mu 22. září 2009 dopis, jednu fotku a obálku s anglickou známkou. Dnesk se vrátila fotka podepsaná a věnovaná a navíc v mé obálce s neorazítkovanou známkou . Miluju obálky s neorazítkovanými známkami, hlavně anglickými nebo americkými
.

Adresa:

David Suchet
Ken McReddie Associates
11 Connaught Place
London W2 2ET
United Kingdom


Lenka Vlasáková - herečka

26. listopadu 2009 v 19:33 Autogramy - film, TV, divadlo
Lenka Vlasáková je výborná herečka, která hrála ve spoustě filmů a hraje v hodně divadelních představeních. Mně se moc líbila ve filmu Lea, kde je naprosto úžasná. Jinak hrála například ve filmech U mě dobrý, Tajnosti, Pusinky, O rodičích a dětech nebo v televizních seriálech Útěk do Budína, Hraběnky a v současné době hraje v televizním seriálu Ulice. Je manželkou herce Jana Dolanského. Psala jsem jí 25. června 2009 do divadla Kalich a posílala 2 fotky k podpisu. Dnes přišly obě fotky podepsané.

Adresa:

Lenka Vlasáková
Divadlo Kalich
Jungmannova 22/9
110 00 Praha 1Hana Vítová - herečka

25. listopadu 2009 v 20:03 Autogramy - film, TV, divadlo

Autogram hvězdy prvorepublikového filmu Hany Vítové jsem získala v jedné internetové aukci a jsem za něj moc ráda, protože tahle fotka se moc nevyskytuje. S paní Vítovou jsem měla možnost se setkat i osobně, když mně bylo asi deset a tenkrát mě, bohužel, nenapadlo říct si o autogram :-). Hrála ve velkém množství filmů a mně se asi nejvíc líbila ve filmech Pytlákova schovanka a Noční motýl.
James Purefoy - herec

23. listopadu 2009 v 18:23 Autogramy - film, TV, divadlo
Tomuto anglickému herci jménem James Purefoy jsem posílala 30. října 2009 dopis, 2 fotky a obálku s anglickou známkou. Dnes přišly obě fotky podepsané a věnované plus jedna větší černobílá fotka, kde mu to moc sluší :-) A taky poslal moc milý dopis. Vše přišlo ve větší obálce, takže ještě doplatil poštovné :-). Hrál například ve filmech Drsný holky, Příběh rytíře, Legenda o Jiřím a drakovi, ale já ho znám hlavně z tv seriálu Řím, kde hrál roli Marka Antonyho.

Adresa:

James Purefoy
Independent Talent Group Ltd.
Oxford
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

Jak jsem se dočetla v dopise, zřejmě jsem měla velké štěstí, že jsem ho zastihla přes tuhle adresu a ještě se omlouvá, že odepisuje tak pozdě :-), přitom se mně to zdá super rychlé, jen 24 dní!

Moje výtvory 3

22. listopadu 2009 v 14:08 Panenky Tonner a jiné
Tady je k nahlédnutí několik oblečků, které jsem vytvořila po večerech na panenky z mé sbírky. A pokud se chcete podívat na pár mých fotek zvířat, tak můžete tady Je to focené v pražské ZOO koncem října
Roman Koudelka - skokan na lyžích

21. listopadu 2009 v 15:39 Autogramy - sport
Přiznám se, že tenhle autogram už jsem moc nečekala, ale mám z něj velkou radost. Našemu v současnosti nejlepšímu skokanovi na lyžích jsem psala někdy v květnu na adresu uvedenou na jeho webových stránkách www.roman-koudelka.com a včera přišla obálka s autogramem. Jsem ráda, že je autogram pravý, protože jsem viděla už i tištěné.


Jakub Vágner - sportovní rybář, cestovatel

21. listopadu 2009 v 15:36 Autogramy - ostatní
O autogram Jakuba Vágnera jsem si psala na mail jeho manažerky, který jsem našla na jeho webových stránkách www.jakubvagner.cz I když nejsem rybář :-), tak mám moc ráda jeho pořady S Jakubem na rybách a hlavně to, že ryby sice chytá, ale hned zase pustí na svobodu. Jeho pořady jsou zajímavé i tím, že cestuje do exotických zemí, o kterých se ráda vždycky dozvím něco nového. Jeho autogramy přišly ve stejný den, jako autogram od jeho bratra Josefa :-).


Josef Vágner - zpěvák

21. listopadu 2009 v 15:31 Autogramy - hudba, zpěv
O autogram mladého zpěváka Josefa Vágnera jsem si psala asi před týdnem na mail, který je uvedený na jeho webových stránkách www.josefvagner.cz Autogram dorazil včera.Lambert Wilson - herec

18. listopadu 2009 v 17:09 Autogramy - film, TV, divadlo
Lambert Wilson je francouzský herec, který hrál ve spoustě filmů nejen francouzských, ale i amerických. Například ve filmech Sahara, Timeline - proud času, Večírek 2, Kočičí žena nebo třeba v Matrixu. Posílala jsem mu 30. října dopis, 2 fotky a obálku s francouzskou známkou. Dnes přišly obě fotky podepsané a věnované v jeho obálce a ještě jedna fotka od něj navíc.

Adresa:

Lambert Wilson
Agents Associés - Guy Bonnet
201, rue du Faubourg St Honoré
75008 Paris
France

A ještě vzkaz na zadní straně jedné fotky:

Jaroslav Satoranský - herec

15. listopadu 2009 v 21:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Další herec, kterého - myslím - netřeba nijak zvlášť představovat! I když v poslední době není na obrazovce zase tak často vidět, má za sebou spoustu krásných rolí!


Josef Vinklář - herec

15. listopadu 2009 v 21:25 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Další z herců, který již bohužel není mezi námi. Moc se mně líbil například v seriálu Náměstíčko. No a jako doktor Cvach ze seriálu Nemocnice na kraji města je prostě nepřekonatelný! A co teprve můj oblíbený seriál Chalupáři a Josef Vinklář vynikající jako Siola :-) nebo v seriálu Hříšní lidé města pražského. Prostě stovky nádherných rolí, na které se nedá zapomenout!


Blanka Bohdanová - herečka

15. listopadu 2009 v 21:21 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Skvělá herečka, která nejen výborně hraje, ale i maluje krásné obrazy.


Radovan Lukavský - herec

15. listopadu 2009 v 21:20 Autogramy - film, TV, divadlo

Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Tohoto, bohužel již nežijícího herce, mám moc ráda. Výborný herec, skvělý hlas, prostě osobnost a proto jsem za autogram Radovana Lukavského moc ráda.


Tereza Voříšková - herečka

12. listopadu 2009 v 19:27 Autogramy - film, TV, divadlo
Tereza Voříšková je nadějná mladá herečka, kterou jste mohli vidět např. ve filmech Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků, Venkovský učitel, Bobule a 2Bobule, Ďáblova lest, Ať žijí rytíři nebo v pohádce Peklo s princeznou. Posílala jsem jí dopis, 2 fotky a obálkou se zpáteční adresou a známkou, a to 30. října 2009 do Švandova divadla v Praze na Smíchově, kde hraje v představení Mnoho povyku pro nic. Dnes dorazily obě fotografie podepsané a věnované.
Josef Somr - herec

12. listopadu 2009 v 19:21 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Herce Josefa Somra mám moc ráda. Je to výborný a příjemný herec a asi nejvíc se mně líbil v seriálu O zvířatech a lidech, kde měl moc milou roli.


Oldřich Kaiser - herec

12. listopadu 2009 v 19:19 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Myslím, že Oldřicha Kaisera není třeba představovat. Výborný český herec a hlavně komik. Naposledy jsem ho viděla ve filmu Líbáš jako Bůh a stálo to za to!


Libuše Švormová - herečka

12. listopadu 2009 v 19:17 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Libuše Švormová je známá česká herečka, kterou jste mohli vidět ve spoustě filmů a tv seriálů, jako např. Aféry mé ženy, Marečku, podejte mi pero, Adéla ještě nevečeřela, v seriálech Dynastie Nováků, Život na zámku, Dobrodružství kriminalistiky atd. Je také významnou dabingovou herečkou, jejím krásným hlasem promlouvá třeba Angelika :-)


Chris Norman - zpěvák

11. listopadu 2009 v 19:38 Autogramy - hudba, zpěv
Když mně bylo ...náct, tak jsem byla zamilovaná do skupiny Smokie a jejího zpěváka Chrise Normana . Milovala jsem jeho "chraplavý" hlas a úžasné písničky, např. Living next door to Alice. Chris Norman je anglický rockový zpěvák, který byl dlouho členem legendární skupiny Smokie, teď zpívá sólově. Nazpíval např. titulní písničku k německému seriálu Místo činu Midnight Lady, která se stala hitem. Protože jsem chtěla mít jeho autogram, poslala jsem mu 9. června 2009 dopis s žádostí o autogram, 3 fotky a obálku s mou adresou. Riskla jsem to bez poštovného a vyšlo to. Dnes přišly všechny 3 fotky podepsané a ještě zaplatil poštovné :-)

Adresa:

Chris Norman
Armin Rahn Agency a Management
Dreimuhlenstrasse 7
80469 Munich
Germany


Jan Tříska - herec

9. listopadu 2009 v 19:08 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Za podpis Jana Třísky jsem moc ráda, je to skvělý herec. Mám ráda černobílou pohádku Popelka, kde hraje a zpívá :-) a taky pohádku Radúz a Mahulena nebo film Na samotě u lesa a samozřejmě film Obecná škola - tam je naprosto úžasný!!!


Jiří Bartoška - herec

9. listopadu 2009 v 19:03 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Panu Bartoškovi - se přiznám - jsem byla líná psát :-) a tak mám jeho autogram z burzy. Naposledy jsem ho viděla hrát ve filmu Líbáš jako Bůh a hraje tam skvěle. Takový pohodový týpek, neustále nad věcí - myslím v tom filmu, jaký je ve skutečnosti, to fakt nevím :-)


Iva Janžurová - herečka

9. listopadu 2009 v 19:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.
Herečce Ivě Janžurové jsem psala před časem do Národního divadla, ale neodpověděla a protože její autogram jsem moc chtěla, tak jsem ho nakonec získala v sobotu na burze. Jako herečku ji mám moc ráda. Nezapomenutelná je pro mne například v seriálu Sňatky z rozumu, ve filmech Světáci (ten film miluju), Petrolejové lampy, Morgiana atd. No prostě kdybych tu měla všechno vyjmenovávat, byla bych tu do vánoc :-) Zkrátka super herečka a jsem ráda, že její autogram mám, i když jsem ho nezískala osobně.Helena Růžičková - herečka

8. listopadu 2009 v 18:04 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na burze při setkání sběratelů autogramů.


Kateřina Janečková 2 - herečka

8. listopadu 2009 v 17:59 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na autogramiádě. Kateřina Janečková se proslavila hlavně rolí v seriálu Ošklivka Katka, ale mně se moc líbila v seriálu Proč bychom se netopili. Hrála i v mnoha pohádkách a televizních seriálech, je i divadelní herečkou. Na autogramiádě byla moc milá a vstřícná a ochotně si s každým popovídala :-)Jaroslav Tomsa - kaskadér

8. listopadu 2009 v 17:56 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na autogramiádě.Robert Papoušek - zpěvák

8. listopadu 2009 v 17:54 Autogramy - hudba, zpěv
Získáno na autogramiádě. Robert Papoušek je dětský zpěvák skupiny Šlapeto. Pravda, už trošku povyrostl :-))
Václav Hybš - hudebník

8. listopadu 2009 v 17:52 Autogramy - hudba, zpěv
Získáno na autogramiádě. Václav Hybš je český hudebník, dirigent a kapelník tanečního Orchestru Václava Hybše.


Václav Vorlíček - režisér

7. listopadu 2009 v 15:11 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na autogramiádě. Z tohoto podpisu mám asi největší radost. Václav Vorlíček je významný český režísér a mezi jeho nejznámější filmy a seriály patří např. Tři oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Pane, Vy jste vdova, Jak utopit Dr. Mráčka, Jak se budí princezny nebo seriály Arabela, Létající Čestmír atd.Další autogramy z autogramiády přidám postupně :-)

Lenka Termerová 2 - herečka

7. listopadu 2009 v 15:07 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na autogramiádě. Autogram herečky Lenky Termerové už mám, ale jsem moc ráda, že se mně podařilo získat i podpis s věnováním!Michal Dymek - herec

7. listopadu 2009 v 15:05 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na autogramiádě. Michal Dymek hrál v nezapomenutelném dětském filmu Páni kluci (ten film mám ráda, vždycky si vybavím tu scénu s natíráním plotu :-)) nebo např. v seriálu Tajemství proutěného košíku. Na autogramiádě byl moc milý a ochotný.


Renáta Linhová - Mašková - herečka

7. listopadu 2009 v 15:00 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno na autogramiádě. Renáta Mašková je bývalá dětská herečka. Já si ji nejvíc pamatuju z mého oblíbeného dětského filmu Přijela k nám pouť, kde hrála Markétu. Dále hrála např. ve filmu Jak se točí Rozmarýny, Romance za korunu nebo Velké trápení.


Nenávidím preprinty!!!

5. listopadu 2009 v 19:16 Autogramy - preprinty, autopeny apod.
Dnešek byl tedy, co se týká autogramů, dost smolný Sice na mne čekaly ve schránce dvě obálky, ale obsah mě tedy zklamal. Jedna obálka byla ze Studia Fanmail, což bylo divné, protože jsem si o žádný podpis nepsala, neboť tištěné podpisy fakt nesbírám No po otevření té obálky se mně vyjasnilo. Někdy v květnu jsem posílala na adresu natáčení seriálu Ztraceni dopis, 2 fotky a odpovědku pro Matthewa Foxe, no a dnes mně dorazil jeho PP podpis
. Produkce zřejmě poštu pro něj rovnou přeposílá Studiu Fanmail a to pak rozesílá natištěné podpisy. Sice je nesbírám, ale když už mně to poslali, tak si tu fotku teda nechám...protože originální podpis Matthewa Foxe se mně zřejmě sehnat nepodaří. No a další obálka byla z Německa a v ní další PP . Koncem září jsem psala německé herečce France Potente (hrála např. ve filmu Agent bez minulosti, ale její nejslavnější je role ve filmu Lola běží o život), posílala jsem jí 2 fotky a obálku se známkou. No a fotky se mně vrátily nepodepsané a spolu s nimi byla přiložena PP fotka. Škoda té německé známky, kterou jsem jim poslala...Asi mám v poslední době nějakou smůlu, když pominu množství rozeslaných dopisů, na které mně zatím nepřišla odpověď a asi už ani nepřijde, tak nechápu tohle:

1. Robert Pattinson odepisuje snad úplně všem (některým i vícekrát) - JEN MNĚ NE!
2. Gillian Anderson odepisuje všem (jak přes agenturu tak i divadlo) - JEN MNĚ NE!
3. Evangeline Lilly odepisuje všem i s věnováním - JEN MNĚ NE!
4. Daniel Craig odepisuje přes divadlo taky snad úplně všem - JEN MNĚ NE!

Já vím, že jsme na tom všichni asi podobně, ale musela jsem si trošku postěžovat... , tak snad už se brzy ta smůla protrhne!


Dana Delany - herečka

4. listopadu 2009 v 20:26 Autogramy - film, TV, divadlo
Americké herečce Daně Delany jsem posílala 22. září 2009 dopis, 2 fotky, obálku se zpáteční adresou a dolar na poštovné. Dnes se vrátily podepsané fotky zpět, bohužel jeden podpis je rozmazaný. Dana Delany hrála ve spoustě filmů a tv seriálů, např. v seriálu Pasadena a teď se pravidelně objevuje od čtvrté řady v seriálu Zoufalé manželky. V animovaném seriálu o Supermanovi namluvila hlavní roli Lois Laneové.

Adresa:

Dana Delany
3435 Ocean Park Blvd.
Suite 107N
Santa Monica, CA 90405
USALine Renaud - herečka

2. listopadu 2009 v 19:25 Autogramy - film, TV, divadlo
Line Renaud je francouzská herečka a psala jsem jí přes její webové stránky www.linerenaud.com Hrála například v televizních seriálech Mlčení krahujce, Prokletí králové, Tajemství jezera a ve filmech Tři muži a nemluvně 2 a Prohnilí proti prohnilým.