.

Červen 2009

Skandar Keynes - herec

29. června 2009 v 17:42 Autogramy - film, TV, divadlo
Tomuto mladému, ale výbornému :-) herci z Letopisů Narnie Skandarovi Keynesovi jsem posílala dopis, 2 fotky, obálku a mezinárodní odpovědku. Obě fotky se vrátily dnes podepsané :-)

Adresa:

Skandar Keynes
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK


Natalie Dormer - herečka

24. června 2009 v 19:17 Autogramy - film, TV, divadlo
Herečce Natalii Dormer jsem poslala dopis, 3 fotky, obálku a mezinárodní odpovědku. Všechny tři fotky se vrátily podepsané a věnované :-) V seriálu Tudorovci jako Anna Boleynová byla úžasná a proto jsem za autogramy moc ráda!

Adresa:
Natalie Dormer
ARG
4 Great Portland Street
London W1W 8PA
UK
Sobotní výlet do lesa

23. června 2009 v 21:37 Různé
Včera ani dnes žádný autogram nedorazil a tak sem vložím alespoň odkaz na "výsledky" mého sobotního výletu do lesa! Na pár fotek se můžete podívat tady . Houby miluju! Hlavně je ráda hledám a sbírám, ale i jím na všechny způsoby. Takže výlet se vydařil A tady se můžete podívat na bráchova Bada, který už je zase o 3 týdny "starší a živější"!


Colin Firth - herec

18. června 2009 v 20:15 Autogramy - film, TV, divadlo
Úžasnému a charismatickému herci Colinovi Firthovi jsem posílala žádost o autogram, 2 fotky, obálku a mezinárodní odpovědku. Dopis jsem posílala 5. 6., odpověď dorazila dnes, tj. 18. 6.

Adresa:
Colin Firth
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1 BS
United KingdomFreddie Highmore - herec

17. června 2009 v 20:43 Autogramy - film, TV, divadlo
Přiznám se, že tomuhle moc nerozumím, ale radost mám velkou. Freddiemu, kterého můžete znát ze spousty skvělých filmů, např. Karlík a továrna na čokoládu, August Rush nebo Kronika rodu Spiderwicků, jsem poslala k podpisu 2 fotky, obálku a mezinárodní odpovědku. Předevčírem, 15. 6., dorazila obálka (ne moje) a v ní Fredieho černobílá (krásná) fotka, ale bohužel preprint No, bylo to pro mě docela zklamání, protože jsem si přála mít jeho pravý podpis a tak si dovedete představit moje překvapení, když dnes, 17. 6., dorazila další obálka (moje) a v ní obě moje fotky, podepsané a věnované. No určitě to vylepšilo moji ne moc dobrou náladu kvůli tomu nedoplatku za plyn


Adresa:
Fredie Highmore
ARG
4 Great Portland Street
London W1W 8PA
United Kingdom
Valerie Zawadská - herečka

17. června 2009 v 20:33 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak z autogramů této výborné herečky s naprosto úžasným hlasem mám velkou radost. Myslím, že u nás v dabingu téměř nemá konkurenci! Už jsem ani nedoufala, že odepíše, ale nakonec jsem se přece jen dočkala. Někdy začátkem února jsem jí posílala k podpisu 2 fotky a obálku se známkou. Obě fotky podepsala s věnováním a ještě přiložila jednu svoji vlastní :-)

Adresa:
Valerie Zawadská
Divadlo Palace
Václavské nám. 43
110 00 Praha 1
Marie Doležalová - herečka

17. června 2009 v 20:28 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak dneska na mě ve schránce čekaly 4 obálky. Jedna tedy hodně nepříjemná, a sice nedoplatek za plyn 2 tis.Kč . No ale ty další 3 to trošku vylepšily, protože v nich byly autogramy . Tady je ten první:

Mladé české herečce, kterou můžete znát z filmu Pusinky, ale hlavně ze sitcomu Comeback, kde skvěle hraje roli Saši, jsem poslala mail. Autogram přišel obratem a vtipné je, že přišel jako pohled a na druhé straně bylo ještě od Marušky přání hezkého léta! Za poskytnutí e-mailové adresy moc děkuju Markovi!


Pro adresu na Marušku mně pište na janaeg@seznam.cz

Lumír Olšovský 2 - herec

16. června 2009 v 19:50 Autogramy - film, TV, divadlo
Herci Lumíru Olšovskému jsem psala přes jeho webovky www.lumirolsovsky.cz Jeho fotku s autogramem už sice mám, ale z Ošklivky Katky a já jsem chtěla hlavně jeho podpis na civilní fotce! Za autogram jsem moc rádaJana Wallingerová - operní zpěvačka

16. června 2009 v 19:46 Autogramy - hudba, zpěv
Operní zpěvačce, sólistce opery Národního divadla v Brně, Janě Wallingerové jsem psala přes její webovky www.wallingerova.cz Přes problémy s Českou poštou (první fotky s autogramy se někde ztratily) mně poslala 2 krásné fotky s podpisyAmanda Seyfried - herečka

15. června 2009 v 19:32 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak už jsem si myslela, že na mě Amanda zapomněla Posílala jsem jí s žádostí o autogram 3 fotky, obálku a odpovědku začátkem března; všem už dávno došla odpověď a tak už jsem tomu moc nevěřila, ale dnes byla ve schránce obálka se všemi 3 fotkami podepsanými a věnovanými Nejvíc ji asi všichni znáte z krásného filmu Mamma Mia!

Psala jsem na adresu:

Amanda Seyfried
PMB 216
3140 Tilghman Street
Allentown, PA 18104
USA
Danielle Steel - spisovatelka

15. června 2009 v 19:26 Autogramy - spisovatelé
Jedné z nejprodávanějších amerických spisovatelek Danielle Steel jsem psala přes její webové stránky www.randomhouse.com/features/steel . Abych pravdu řekla, moc jsem nevěřila, že odepíše a o to víc mne příjemně překvapila krásná fotka s věnováním a dopis :-)Tamsin Egerton - herečka

15. června 2009 v 19:22 Autogramy - film, TV, divadlo
Této mladé herečce jsem posílala 2 fotky, obálku a odpovědku. Fotky se vrátily věnované a podepsané, ale zezadu :-( No nevadí, i tak mám radost. Hrála např. ve filmu Mlhy Avalonu (malá Morgana), Eragon, Univerzální uklízečka.

Psala jsem na adresu:

Tamsin Egerton
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK
Dominic Cooper - herec

12. června 2009 v 17:29 Autogramy - film, TV, divadlo
Tak musím říct, že když jsem dneska otevřela poštovní schránku, tak jsem nevěřila svým očím :-) Dominicu Cooperovi jsem posílala k podpisu 3 fotky, obálku a odpovědku minulý čtvrtek 4. 6. a dnes, 12. 6. 2009 se všechny 3 fotky vrátily podepsané! Blesková odpověď :-))

Psala jsem na adresu:

D.Cooper
Lyttelton, National Theatre
Royal National Theatre
South bank
London, SE1 9PX
UK


Alesha Dixon - zpěvačka

10. června 2009 v 18:35 Autogramy - hudba, zpěv
Této mladé britské zpěvačce, kterou určitě znáte, protože její písničku "The boy does nothing" hrají v současné době v každém rádiu snad 5x denně , jsem posílala k podpisu 2 fotky, obálku, mezinárodní odpovědku. Obě fotky se vrátily cca do měsíce podepsané a věnované a ještě přiložila 2 svoje fotky nepodepsané. Jinak taky moderuje, tancuje a občas se věnuje modelingu. Fotila např. pro časopis Cosmopolitan.

Psala jsem na adresu:

Alesha Dixon
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UKShirley MacLaine - herečka

10. června 2009 v 18:27 Autogramy - film, TV, divadlo
O autogram slavné americké herečky Shirley MacLaine jsem si psala na adresu


Znát ji můžete např. z filmů Cena za něžnost, Ocelové magnolie nebo třeba Moje krásná čarodějka. Poslala krásnou fotku s věnováním.


Peter Cmorik - zpěvák

10. června 2009 v 18:24 Autogramy - hudba, zpěv
O autogram slovenského zpěváka jsem si psala na music@stonline.sk


Jiří Korn - zpěvák

9. června 2009 v 18:47 Autogramy - hudba, zpěv
Žádost o autogram jsem posílala mailem.


Boris Rősner - herec

9. června 2009 v 18:45 Autogramy - film, TV, divadlo
Získáno od kolegyně v práci.
Tatiana Vilhelmová - herečka

4. června 2009 v 19:06 Autogramy - film, TV, divadlo
Výborné české herečce Tatianě Vilhelmové jsem posílala k podpisu 2 fotky do Dejvického divadla, kde hraje.Iveta Toušlová a Josef Maršál - redaktoři ČT

4. června 2009 v 19:04 Autogramy - ostatní
O autogramy Ivety Toušlové a Josefa Maršála jsem si psala na jejich mailové adresy do ČT. Přišla mně od nich knížka Toulavá kamera č. 8 s věnováním a podpisy Moc mě to potěšilo...


Dagmar Patrasová - herečka, zpěvačka

4. června 2009 v 19:01 Autogramy - film, TV, divadlo
Žádost o autogram jsem posílala mailem.